Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cyklistické vozíky

Přívěsy na kolo a autosedačky: cestujte společně na dvou kolech

Aktivní rodinná cyklistika je jedním z nejlepších způsobů trávení volného času. Když vaše dítě ještě neumí chodit (nebo dokonce samostatně sedět), přicházejí na pomoc cyklosedačky a přívěsy. Na druhou stranu jsou sedačky na kolo skvělou volbou pro starší děti. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv řešení, bezpečnost vašeho dítěte je nejdůležitější. Ve Sportanu najdete širokou nabídku sedaček a přívěsů na kola. Výběrem našich dílů a příslušenství pro jízdní kola si můžete být jisti, že vaše dítě bude v bezpečí a jízda na kole bude ještě příjemnější.

Přívěs na kolo pro děti: na co se zaměřit při nákupu?

Připravili jsme pro vás krátkého průvodce, na co se zaměřit při nákupu přívěsu za kolo. Zjistěte všechny potřebné informace o produktech společnosti Sportano.

Velikost

V naší nabídce najdete přívěsy na kola vhodné pro jedno nebo dvě děti. Každý přívěs má stanovenou maximální výšku a hmotnost. Přívěs pro jednu osobu má maximální nosnost přibližně 35 kg a přívěs pro dvě osoby maximálně 45 kg. V obou variantách je horní hranice výšky přibližně 120 cm.

Odpisy

Různé modely přívěsů na kola používají různé technologie a metody tlumení nárazů. Prvním typem jsou listové pružiny: pružiny si poradí s většinou situací, se kterými se setkáte při jízdě po městě. Druhým typem je pružinové tlumení: pružiny fungují dobře nejen na zpevněných cestách, ale také při jízdě po hrbolatém, náročném terénu.

Materiál

Přívěsy na jízdní kola, které jsou k dispozici u společnosti Sportano, poskytují ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky použití nepromokavého materiálu v konstrukci většiny výrobků bude vaše dítě chráněno před deštěm a větruodolná tkanina ho ochrání i před nepříjemnými poryvy. Materiál by měl mít také větrací otvory a možnost zakrýt je před vnikající vodou.

Funkčnost

Při rozhodování o koupi přívěsu je třeba také zvážit, zda bude využíván pouze pro jízdu na kole, nebo i pro jiné sporty, jako je běh nebo běh na lyžích. Přívěsy pro zimní trasy mohou být vybaveny speciálními ližinami, zatímco modely s nastavitelnými řídítky a zesíleným odpružením jsou ideální pro běh. Bezpečnost při jízdě na kolečkových bruslích zajišťují přídavné kotoučové brzdy.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget