Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

ATOMIC

Atomic

Atomic je firma na výrobu lyžařského vybavení, která byla založena v roce 1955 a pochází z městečka na úpatí rakouských Alp. Značka začínala se čtyřmi zaměstnanci a vyráběla přibližně 50 párů lyží ročně. Díky vysoké kvalitě svých výrobků však společnost rychle rostla a během pěti let od svého založení několikanásobně zvýšila objem výroby. V osmdesátých letech se značka Atomic otevřela i dalším zemím a zřídila výrobní haly ve východoevropských zemích.  

Zpočátku Atomic vyráběl nejen lyže, ale také sáňky a vozová kola, ale brzy se rozhodl vzdát se prvních dvou, aby mohl rozvíjet lyžařský sortiment. Dnes je značka jedním z předních výrobců v oblasti zimních sportů a její výrobky používají profesionální sportovci, jako jsou Benjamin Raich, Tom Hilde, Thomas Morgenstern a Marcel Hirscher.  

Společnost Atomic již léta investuje do technologií a inovativních řešení, takže její výrobky zaručují špičkovou kvalitu a pohodlí. Patří sem dřevěné jádro Ultra Power Woodcore, jádro Densolite Core, Titanium Powered, Carbon Tank Mesh, Firewall, Full Sidewall a mnoho dalších systémů, které zlepšují výkon lyže. Značka Atomic má hlavní řady lyží Vantage, Backland, Maverick, Punx, Bent Chetler (vytvořená ve spolupráci s Chrisem Benchetlerem) a Redster, která se dělí na menší, specializovanější podkategorie, jako jsou Fis-Slalom a Fis-Super G. 

Značka získala až dvanáct renomovaných ocenění ve Světovém poháru v alpském lyžování a sportovci používající výrobky Atomic opakovaně získali zlaté medaile na im Olympijských hrách a dalších sportovních soutěžích.  

Rozbalit popis Sbalit popis