Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Columbia

Columbia

Společnost Columbia, založená v roce 1938, začala vyrábět klobouky. Postupem času společnost rozšířila svůj sortiment o specializované outdoorové oblečení a obuv, kterými je ve sportovním průmyslu známá dodnes. Značka se proslavila neustálým rozšiřováním svého sortimentu a zdokonalováním vyráběných produktů.  

Dnes je Columbia jedním z největších světových výrobců trekové obuvi a outdoorového oblečení, včetně bund do deště a péřových bund, prodyšných triček, lehkých a termoregulačních fleeců a dlouhých a krátkých technických kalhot. Kromě toho sortiment zahrnuje také batohy, tašky a příruční tašky. V průběhu let značka vydala řadu kolekcí oblečení, včetně řad Columbia Montrail, Columbia Logowear & Graphics a Columbia Fleece & Midlayer. 

Značkové výrobky Columbia jsou vhodné pro mnoho outdoorových sportů a dobře fungují i v extrémních povětrnostních podmínkách. Společnost Columbia se výrazně zaměřuje na vývoj nových technologií, které mohou zvýšit výkonnost jejích výrobků. Z tohoto důvodu byl vytvořen specializovaný tým, který vyvíjí inovativní systémy. Například turistické boty Columbia jsou vybaveny membránou Omni-Tech™ a podrážkou Techlite+™, která tlumí nárazy, zatímco jejich oblečení je vybaveno technologií Omni-Wick®, izolací Thermarator™ a nepromokavostí Omni-Shield™.  

Specializované výrobky Columbia jsou vhodné jak pro začátečníky v outdoorových aktivitách, tak pro profesionály, pro které je nejdůležitější funkčnost a vysoký komfort při sportu.  

Rozbalit popis Sbalit popis