Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kempa

Kempa

Zakladatelem společnosti Kempa je slavný německý házenkář Bernard Kempa, který se rozhodl založit vlastní značku specializující se na výrobu házenkářských doplňků. V průběhu let společnost dále rostla a postupně rozšiřovala svůj sortiment o nové výrobní oblasti.  

V současné době značka nabízí doplňky nejen pro házenou, ale také pro volejbal, bojové sporty, běh a další fitness aktivity. Specializované sportovní zboží od společnosti Kempa tak mohou získat nejen hráči kolektivních sportů, ale i nadšenci některých individuálních sportů. 

V roce 2010 značka navázala spolupráci se společností Michelin a vyvinula vysoce kvalitní obuv z odolných a poškozením nepodléhajících tkanin. Řady bot Wing, Attack, Lightness Technology a Attack Stability, které jsou výsledkem této spolupráce, se vyznačují také vynikajícím odpružením podrážky. Během své historie si značka nechala patentovat také profesionální míč Synergy, který zajišťuje kontrolu a pevný úchop při hře na hřišti.  

Kempa je oficiálním sponzorem házenkářských národních týmů zemí jako Německo, Tunisko, Brazílie a Estonsko. Kromě toho značka spolupracuje také s polskými sportovními týmy a je vázána smlouvou s Polským výborem neolympijských sportů.  

Rozbalit popis Sbalit popis