• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Elite

Výrobky: 46

View as
 1. Trenažér Elite Tuo černý EL0192001
  9 995,00 Kč
  8 679,00 Kč
  OS

  1

Italská značka Elite byla založena v roce 1979 a patří k předním výrobcům specializovaných trenažérů a různých typů cyklistického vybavení a příslušenství. V průběhu let společnost neustále vyvíjela a rozšiřovala svůj sortiment inovativních výrobků. Dnes je v cyklistickém průmyslu velmi populární a její vybavení a příslušenství je uznáváno téměř po celém světě.  

Tým značky se skládá z inženýrů a designérů, kteří jsou zároveň vášnivými cyklisty. To jim umožňuje přenášet své praktické znalosti přímo do výrobních procesů. Kromě toho společnost navázala partnerství s renomovanými cyklisty a cyklistickými týmy, jako jsou Team Sky a Pro Cycling Team Merida. 

Výrobce používá ve svých produktech pouze osvědčené a odolné materiály a inovativní technologie, které zvyšují kvalitu a funkčnost výrobku. Patří mezi ně: systém Direct Drive používaný v cyklistických trenažérech k přenosu energie na setrvačník, technologie Rizer měnící úhel řídítek a také odolný a lehký materiál Vico Carbon používaný například v košících na láhve.  

Značka navíc vyvinula vlastní mobilní aplikace a software, které analyzují různé parametry každého tréninku. Patří mezi ně My E-training a Pedaling Analysis. Díky tomu můžete snadno sledovat svůj pokrok v reálném čase.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget