Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

HOKA

HOKA

Hoka je francouzská značka, která byla založena v roce 2009 a specializuje se na výrobu trekové a sportovní obuvi (především pro běžce). Od samého počátku bylo hlavním posláním značky vytvářet kvalitní obuv, která umožňuje rychle a bezpečně překonávat vzdálenosti. Již první boty Hoka uvedené na trh způsobily revoluci v přístupu k jejich designu. Měly prodlouženou mezipodešev a poskytovaly vyšší úroveň tlumení než kdykoli předtím. Značka se vyznačuje inovativním přístupem k designu, takže všechny výrobky mají jedinečný design, který uspokojí profesionální běžce po celém světě. 

Výrobky značky Hoka rychle dobyly sportovní trh a značka se sama stala jedním z lídrů ve výrobě funkční sportovní obuvi. K tomu přispěla i spolupráce se známými sportovci, kteří v botách Hoka vyhráli řadu soutěží.  

Společnost používá ve svých výrobcích řadu technologií, které výrazně zvyšují jejich kvalitu. Patří mezi ně Meta-Rocker (specializovaný systém, který zakřivuje podrážku boty a zajišťuje rychlý a efektivní běh) a J-Frame™ (použití pevné pěny v botě, která zlepšuje stabilitu a umožňuje lepší kontrolu pohybů). Tyto pokročilé systémy se používají v turistické obuvi, obuvi pro běžné nošení a obuvi pro běh po stezce. 

Kromě profesionální obuvi nabízí značka také další doplňky pro běžce: bundy, šortky, legíny, mikiny a sportovní trička. To znamená, že každý může získat nejlepší tréninkové příslušenství od jedné osvědčené značky. Výrobky Hoka jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé běžce, kteří chtějí efektivně trénovat.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget