Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

CEP

CEP je německá značka založená v roce 2007, která vyrábí profesionální kompresní oblečení pro sportovce, především běžce. Oděvy této značky podporují svaly tím, že během cvičení vyvíjejí aktivní tlak na pokožku.

Prvním produktem společnosti CEP byly high-tech kompresní ponožky, které si rychle získaly oblibu a uznání ve sportovní komunitě. Netrvalo dlouho a v sortimentu výrobce se začaly objevovat další oděvy - nárameníky, šortky a dlouhé kompresní kalhoty.

Všechny inovativní produkty CEP jsou vyvíjeny kvalifikovaným týmem vědců, lékařů a dokonce i praktikujících sportovců z různých oborů, aby uživatelům poskytly kompresní oblečení nejvyšší kvality, které podpoří i ty nejintenzivnější tréninky.

Mezi technologie CEP patří Medi Compression s odstupňovanou kompresí pro pocit lehkosti ve svalech během intenzivního tréninku a Smart Reflective s reflexními prvky pro lepší viditelnost. Zimní varianty kompresních oděvů navíc využívají i vlákna dnes již ikonické merino vlny, která poskytuje vynikající termoregulační vlastnosti, takže vás dlouho udrží v teple. Na Sportano.cz najdete výrobky CEP v různých barevných variantách, takže si každý sportovec jistě najde tu pravou pro sebe.

Rozbalit popis Sbalit popis