Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Venum

Venum je prestižní francouzská značka oblečení a vybavení pro bojové sporty, jejíž základy položili Franck Dupuis a Andre Vieira v roce 2006. Značka se specializuje na vybavení pro různé bojové disciplíny, od MMA, boxu, brazilského jiu-jitsu, karate až po muay thai.

Venum je značka nezpochybnitelné kvality, jejíž výrobky jsou výsledkem podrobného výzkumu, inovativního designu a bezkonkurenční vášně pro bojové sporty. To vše v kombinaci s neochvějným bojovým duchem vytváří jedinečné produkty, které splní očekávání i těch nejnáročnějších sportovců.

V roce 2021 získala společnost Venum celosvětové uznání tím, že se stala oficiálním partnerem UFC - největší organizace propagující smíšená bojová umění na světě. Toto partnerství upevnilo pozici společnosti Venum jako klíčového hráče v odvětví bojových sportů a potvrdilo její nesporné zásluhy v poskytování vybavení a oblečení nejvyšší kvality.

Ať už jste profesionální sportovec, nebo začínající nadšenec do bojových sportů, Venum je značka, která vám poskytne nejen vybavení, ale také inspiraci k tomu, abyste v každé fázi své sportovní cesty usilovali o dokonalost.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget