Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Badminton

Badminton – začněte s touto zálibou nebo rozvíjejte své dovednosti s obchodem Sportano 

Kategorie Badminton na Sportano.cz zahrnuje kvalitní badmintonové vybavení od předních výrobců na trhu. Všechny produkty v naší nabídce si sem našly cestu po předchozím pečlivém výběru odborníky. Můžete si tak být jisti, že při kompletaci sportovní soupravy na Sportano vsadítevýhradně na výrobky nejvyšší kvality - vyrobené z nejlepších materiálů a s využitím nejnovějších technologií
  
Správné vybavení šité na míru jejich potřebám zde najdou jak amatéři, kteří své dovednosti teprve rozvíjejí, tak i profesionální badmintonisté. Vyplatí se vsadit na kvalitní rakety a míčky, protože pomáhají dosáhnout úspěchu na kurtu. Vyhrajte každou hru se Sportanem! 

Badmintonová raketa, míčky a síť - vybavení a doplňky nezbytné během hry

Sportano vám nabízí vše, co potřebujete ke hře badmintonu. Zde najdete ty  nejlepší rakety, míčky, výplety a sítě. Badmintonové vybavení a doplňky zde můžete zakoupit jednotlivě i v sadách. Badmintonové rakety se liší například velikostí a tvarem. Míčky mohou být vyrobeny z peří nebo zcela syntetické. Různá síla výpletu umožňuje uživateli zvolit výběr vhodné úrovně ovládání míčku. Rozměry sítě se také liší pro dospělé a děti. Ve Sportanu si můžete zakoupit badmintonové vybavení s různými parametry, přizpůsobené vaší úrovni a stylu hry. 

Badmintonové vybavení - na co se zaměřit v obchodě, abyste vybrali to pravé?  

Jak si vybrat badmintonovou raketu? Na začátku je důležité určit úroveň své pokročilosti. Existují různé rakety pro začátečníky a jiné pro profesionály. Amatéři by měli sáhnout po raketách s nízkou hmotností a vysokou pružností, protože se s nimi hraje nejsnáze. Na začátku vaší příhody s badmintonem si obvykle koupíte hliníkové rakety - jsou levnější a umožňují kvalitní rekreační hru. 
  
Středně pokročilí hráči dávají přednost kompozitovým nebo dokonce grafitovým raketám. Ty absorbují vibrace lépe než hliník a umožňují náročnější hru. Při výběru rakety je třeba věnovat pozornost jejímu vyvážení. Zařízení lze vyvážit na rukojeti nebo na hlavě i ve středu. Vyvážení hlavy umožňuje silné odrazy a vyvážení rukojeti poskytuje větší kontrolu nad raketou.  


Rakety určené pro nejpokročilejší uživatele se vyznačují implementací moderních technologií. Ve Sportanu máme rakety od značek jako Talbot-Torro, Wilson nebo YONEX. Technologie Namd raket  YONEX umožňuje, aby se rám po odrazu míčku okamžitě vrátil do svého tvaru. Systém Solid Feel Core minimalizuje pocit vibrací a New Grommet Pattern zvyšuje výkon výpletu. Správný výběr rakety pro uživatele spolu s inovativními řešeními v konstrukci vybavení ovlivňují nejen kvalitu, ale také bezpečnost hry
  
Badmintonové míčky jsou vybírány podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Míčky z přírodního peří jsou jemnější než míčkyze syntetického peří – právě na ně  dávají pokročilí hráči. Jsou snadněji ovladatelné a mají delší letovou vzdálenost než míčky ze syntetických materiálů. Plastové míčky jsou naopak určeny především pro začátečníky. 
  
Kromě výběru rakety a míčků je pro pohodlnou a bezpečnou hru badmintonu nezbytné vhodné oblečení - obuv, která tlumí chodidla, a oblečení z prodyšných materiálů. Vše potřebné naleznete v obchodě Sportano! 

Rozbalit popis Sbalit popis