Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Black Diamond

Black Diamond

Počátky americké značky Black Diamond sahají do roku 1957, kdy se její zakladatel Yvon Chouinard rozhodl začít vyrábět specializované lezecké vybavení. Zpočátku to byly háčky, ale značka se neustále vyvíjela a rozšiřovala svůj sortiment o nové výrobky, jako jsou přátelství a kosti, které jsou neinvazivní formou lezení po skalách. Společnost pokračovala ve vývoji svých výrobních systémů a inovativních technologických řešení pro své výrobky, což jí v průběhu let pomohlo vybudovat si silnou pozici ve sportovním průmyslu. 

Výroba horolezeckého vybavení je hlavní činností společnosti Black Diamond. Aby byla uživateli zaručena vysoká úroveň bezpečnosti, dbá společnost na to, aby byl každý výrobek před uvedením do prodeje důkladně testován. Díky tomu se na trhu prodávají pouze osvědčené výrobky vyznačující se vynikající odolností.  

Tým značky se skládá z profesionálů, kteří jsou zároveň horolezeckými nadšenci a každodenními uživateli vybavení vyráběného společností Black Diamond. Své praktické znalosti dokážou promítnout do vývoje nejmodernějšího příslušenství, které se promítá do vynikající efektivity lezeckého výcviku.  

Mezi specializované technologie používané v produktech značky patří FlickLock, tj. systém zamykání trekových holí, JetForce používaný v lavinových batozích a airNET, který zajišťuje lehkost a odolnost horolezeckých úvazků. V současné době zahrnuje široká nabídka značky Black Diamond takové horolezecké vybavení, jako jsou výlezy, sedací úvazky, lavinové detektory, expresní pásy, ale také další produkty užitečné při trekingu (trekové hole, svítilny) a technické oblečení.  

Rozbalit popis Sbalit popis