Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Rossignol

Rossignol

Rossignol je francouzská značka založená v roce 1907. Ačkoli společnost začínala jako výrobce textilu, o několik let později začala vyvíjet také lyže. Takto značka vytvořila své první inovativní dřevěné lyže a postupem času vyvinula také kovové a sklolaminátové lyže. 

Vynikající výrobky Rossignol brzy začali používat profesionální sportovci a od té doby se značka zaměřuje především na rozšiřování lyžařského oddělení. V 70. letech 20. století rozšířila společnost svůj sortiment také o speciální vybavení pro běžecké lyžování, běh na lyžích a skoky na lyžích. 

V roce 2015 založila značka Rossignol jednotku Rossignol Apparel, která výrazně rozšířila nabídku profesionálního oblečení - sportovního, lyžařského i běžeckého. Kolekce oblečení Rossignol zahrnují sportovní řadu Performance, elegantní řadu Sport Chic Ski a tři módní kolekce - Createur Urbar, Studio a Sport Chic Apres-Ski 

Výrobky Rossignol představují vysoce kvalitní materiály, funkčnost a estetiku. Pozornost věnovaná detailům, použití inovativních technologií a design moderních střihů jsou nejdůležitějšími aspekty výrobků Rossignol. 

Ekologie je důležitá i pro značku Rossignol. Společnost ujišťuje, že podnikne kroky k udržitelné budoucnosti a minimalizuje negativní dopad výroby na životní prostředí. Výrobce se zavázal, že do roku 2025 sníží množství odpadu o 40 % a do roku 2030 sníží svou uhlíkovou stopu o 30 %. 

Nejlepší lyže Rossignol dodnes používají profesionální lyžaři i lidé, kteří se zimními sporty teprve začínají.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget