Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

DYNAFIT

Dynafit

Společnost Dynafit byla založena v roce 1950. Od samého počátku se specializovala na výrobu lyžařských bot. Právě zde se Dynafit stal jednou z nejznámějších značek díky použití moderních technologií, jako je Gore-Tex®. Již v sedmdesátých letech si společnost udělala jméno. V té době dosáhli renomovaní lyžaři, kteří používali obuv Dynafit, velkolepých úspěchů a vyhráli Světový pohár ve sjezdovém lyžování. Milníkem pro společnost bylo představení lyžařských bot Dynafit Tourlite, které se vyznačovaly nebývalou lehkostí. Dnes je tato značka jedním z předních světových výrobců horského oblečení a obuvi. 

Dynafit nabízí specializované boty pro skialpinismus (TLT Speedfit), freeride a skirunning. Všechny modely jsou vyrobeny ze špičkových materiálů s využitím inovativních technologií, jako je například systém Ultra Lock. Sortiment Dynafit zahrnuje také oblečení, jako jsou vysoce kvalitní a lehké bundy s membránovým povlakem.  

Značka pořádá prestižní akce, jako je Dynafit Goes Summer - The Race on the Alpine Glaciers a lyžařský závod Patrouille des Glaciers. Společnost spolupracuje se známými sportovci Benediktem Böhmem a Basti Haagem, kteří s výrobky Dynafit dosahují výjimečných sportovních úspěchů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget