Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Fotbalové branky

Fotbalové branky - vyberte si ten správný model u Sportano 

Fotbal patří mezi nejoblíbenější kolektivní sporty a je skvělou zábavou pro děti i dospělé. Kromě nezbytného oblečení a doplňků pro hru se vám bude jistě hodit fotbalová branka. Umožňují trénink a také zábavu na zahradě nebo na pozemku. V obchodě Sportano.cz najdete kvalitní fotbalové branky osvědčených značek, jako jsou Yakimasport, BazookaGoal, Hudora, EXIT, SKLZ, Sportpoland, Pure2Improve nebo QuickPlay

Cena, konstrukce a použití fotbalových branek 

Fotbalová branka je komponent určený pro různé kategorie her a vše závisí na zvoleném modelu, který se obvykle liší velikostí nebo přizpůsobením úrovni hry. Každá branka se skládá ze tří prvků, jako jsou přípravky, rámy a síť. Typ upevnění je vhodné přizpůsobit povrchu, na kterém bude branka umístěna. Někdy se upevnění liší, pokud má být branka instalována v aréně nebo na zahradě. Rám je plně zodpovědný za určení světlosti branky a jeho velikost závisí na typu hřiště nebo úrovni hry. Nejdůležitějším prvkem je naopak síť, která zabraňuje vypadnutí míče z brankového světla.  

Především lze fotbalovou branku použít pro rekreační hru bez ohledu na kategorii hry a dobře poslouží i při tréninku. Je to skvělá forma hry pro nejmenší doma na zahradě nebo na pozemku. 

Cena fotbalových branek závisí na rozměrech, výrobních materiálech nebo zamýšleném použití, ale někteří výrobci nabízejí výrobky již od 100 nebo 200 PLN. Stojí za to vědět, že pokud si chcete koupit profesionální fotbalovou branku v plné velikosti, cena může dosáhnout i několika set zlotých. Vše závisí na účelu a použití výrobku.  

Výběr fotbalové branky pro každého hráče 

Při výběru fotbalové branky je důležité zvážit, kdo ji bude používat a kde bude umístěna. Dětské fotbalové branky jsou obvykle menší výrobky, které by měly odpovídat výšce dítěte. Obvykle jsou vyrobeny z lehkých materiálů, jako je plast, aby se daly snadno přenášet. Branky pro mládež jsou mnohem stabilnější modely, jejichž síť by měla být robustní a určená pro intenzivní trénink. Profesionální branky jsou naopak plnohodnotné modely s pevnou konstrukcí a jsou určeny pro teenagery a dospělé. Především je třeba věnovat pozornost odolnosti sítě, která bez ohledu na model musí být schopna odolat silným střelám i nepříznivým podmínkám, jako je déšť, sníh nebo vlhkost.  

Velikosti fotbalových branek 

Fotbalová branka by měla být přizpůsobena hráčům, kategorii hry a také jejich potřebám. Když se rozhodujete pro fotbalovou branku pro děti, jsou mnohem lepší malé modely s designem, který vyniká nízkou hmotností. Rozměry fotbalové branky volte podle místa konání a hry. Profesionální branka plné velikosti je 244 cm vysoká a 732 cm široká, ale pro amatérské a rekreační hry se hodí i jiné modely. Pro ty nejmenší můžete zvolit branku vysokou od 30-40 cm do 150-160 cm, vše v závislosti na věku a výšce dítěte. Pro použití na venkovních hřištích se nejlépe hodí fotbalová branka o rozměrech 200x300, 300x200 nebo dokonce 3x290 či 5x270

Výběr fotbalové branky pro děti 

Fotbalové branky pro děti jsou obvykle plastové nebo hliníkové modely, které se vyznačují nízkou hmotností a lze je snadno přemístit na jiné místo. Pro děti do 10 let se obvykle volí malé fotbalové branky o výšce přibližně 152-160 cm. K dispozici jsou také branky mnohem menších rozměrů pro nácvik přihrávek a střel. Děti však rychle rostou, takže se vyplatí nechat se zlákat a zvolit o něco vyšší branku, aby vydržela několik sezón. Proto je obvykle dobrou volbou velká fotbalová branka vysoká přibližně 180 cm.  

Cílové materiály 

Na trhu lze nalézt dřevěné fotbalové branky, které jsou mnohem méně oblíbené, protože dřevo je těžký materiál. Vyžaduje také pravidelnou impregnaci, aby se při nepříznivém počasí nezničil. Kromě toho je k dispozici kovová nebo hliníková fotbalová branka. Vyznačují se pevností a stabilitou, navíc některé modely nejsou tak těžké z hlediska hmotnosti jako dřevo. Existují také fotbalové branky vyrobené z plastu, který je velmi lehký. Neposkytuje však dostatečnou pevnost a je mnohem méně odolný proti poškození.  

Fotbalové branky - nejoblíbenější značky 

V sortimentu obchodu Sportano.cz se můžete vybavit fotbalovými brankami určenými pro hru na hřišti, v hale, na zahradě, v parku nebo na travnatém či přírodním povrchu. Vybrané modely jsou ideální pro rekreační hraní nebo hraní venku. Najdete zde fotbalové branky od renomovaných výrobců, jako jsou Sportpoland, SKLZ, QuickPlay, EXIT nebo BazookaGoal.  

Nejoblíbenějším modelem je fotbalová branka Hudora, která je vyrobena z odolných materiálů a je chráněna antikorozní vrstvou. V našem obchodě získáte několik modelů fotbalových branek Hudora, abyste mohli trénovat a hrát hru bez ohledu na vaši úroveň. V nabídce najdete také malé fotbalové branky pro nácvik střelby a přihrávek, stejně jako brankové sady od společností Yakimasport nebo Pure2Improve

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget