Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Hudora

Hudora je německá značka založená v roce 1919, která se specializuje na výrobu profesionálních koloběžek, in-line bruslí, motokár a jízdních kol, a to jak klasických, tak i terénních. Široká nabídka společnosti navíc zahrnuje také fotbalové příslušenství, jako jsou míče, rukavice a chrániče, a také bruslařské vybavení: skateboardy, kolečkové brusle, longboardy a mnoho dalších.  

V průběhu let se značka neustále rozvíjela, vyvíjela moderní technologická řešení a rozšiřovala svůj sortiment. Díky tomu se dnes můžete vybavit potřebnými produkty pro různé sportovní disciplíny s pomocí jedné značky - Hudora. 

Před uvedením na trh procházejí všechny výrobky podepsané značkou Hudora mnoha testy, které mají ověřit jejich kvalitu a bezpečnost používání. Proto si při nákupu příslušenství od tohoto výrobce můžete být jisti, že bude plnit svůj účel na nejvyšší možné úrovni. Společnost používá pouze osvědčené a odolné materiály a inovativní technologie, jako je Anti-Shock, systém rychlého skládání a odolná kola BigWheel®, která umožňují bezpečně vyvinout vysokou rychlost. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget