Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

CamelBak

Společnost CamelBak je jedním z největších světových výrobců hydratačních systémů pro sportovce. Široká nabídka výrobků této značky zahrnuje specializované zásobníky, hrnky, láhve a další příslušenství, které vám umožní dlouhé a pohodlné skladování nápoje. Zakladatelem značky je Michael Eidson, světoznámý běžec na dlouhé tratě, který při hledání řešení potřeby hydratace během fyzické aktivity jako první vyvinul inovativní měchýře. Tento vynález znamenal výraznou revoluci na sportovním trhu a umožnil přijímat nápoje během tréninku, aniž by bylo nutné sahat po láhvi. 

Od uvedení prvních nádrží se značka dále vyvíjela a vyvíjela inovativní technologická řešení, která se jí podařilo začlenit do dalších produktů. Patří mezi ně HydroGuard™, Jet Valve™, Quik Link System™ a Big Bite™ Valve. Díky tomu získalo veškeré příslušenství další funkce a stalo se pro sportovce ještě žádanějším. Dnes mohou zásobníky, termosky, láhve a kelímky na vodu značky CamelBak používat sportovci mnoha disciplín, včetně běžců, cyklistů, horolezců a horských turistů.  

Hydratační systémy CamelBak jsou také ekologickým řešením pro opakované použití, které snižuje používání plastových lahví ve sportovním prostředí. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget