Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Plavecké vybavení

Plavecké vybavení - správný plavecký sortiment ve sportovním obchodě Sportano 

Plavání je skvělá aktivita, zejména pokud se ve vodě cítíte jistě a chcete se zdokonalit. Pokud s plaváním začínáte, pořiďte si profesionální plavecké vybavení. Při plavání je nejdůležitější, abyste se cítili pohodlně a bezpečně, a to bez ohledu na vaši úroveň nebo místo, kde plavete. V našem obchodě Sportano.cz najdete kvalitní plavecké vybavení, včetně plaveckých desek, ploutví, plaveckých masek, plaveckých pádel nebo nosních polštářků a zátek. Vyberte si z široké nabídky produktů renomovaných výrobců, jako jsou Speedo, TYR, Orca, AQUA-SPEED, Cressi, arena, Funkita, Ocean Sunglasses nebo Nike.  

Prkna, ploutve, masky nebo plavecké zátky - jakým vybavením se vyplatí vybavit? 

Při plavání se vyplatí věnovat pozornost správnému plaveckému vybavení, které vás při plavání podpoří a v případě začátečníků usnadní pohyb ve vodě. V první řadě byste se měli vybavit plaveckou deskou, po které byste měli sáhnout, pokud se teprve učíte plavat. S pomocí tohoto vybavení se můžete naučit jednotlivé techniky a dětská plavecká deska vám usnadní udržet vaše dítě na hladině. V současné době jsou nejoblíbenějšími modely osmičky a nafukovací plavecké desky. Plavecká maska nebo brýle naopak chrání oči před vniknutím vody. Model masky, který si vyberete, by měl mít utěsněné části, aby se do něj nedostala voda. Špunty do uší na plavání navíc chrání uši před vodou tím, že zabraňují průniku vlhkosti. Užitečná může být také nosní zátka na plavání, zejména když je obtížné zadržet dech a voda se rychle dostává do nosu. Pro zdokonalení techniky se vyplatí pořídit si plavecké ploutve. Modely s krátkou ploutví umožňují více zapojit svaly nohou, takže plavete rychleji a dynamičtěji. Dlouhé ploutve vás nutí vyvinout mnohem větší úsilí a zlepšit techniku plavání různými styly. Dalším vybavením, kterým se mohou vybavit dospělí i děti, jsou plavecká pádla, která se připevňují na ruce. Jsou zodpovědné za zlepšení techniky a síly rukou ve vodě. Pokud potřebujete šnorchl, tj. přední trubku na plavání, vyberte si model s předním úchytem a náustkem s tvarovanou trubkou.  

U Sportana najdete také plavecké doplňky, jako jsou batohy, obaly, plavecké tašky, pouzdra na plavecké brýle nebo bidony.  

Jak si vybíráte plavecké vybavení? 

Plaveckou výbavu si vyberte podle své úrovně, protože v některých případech nebudete potřebovat prkno ani ploutve. Vše záleží na vašich dovednostech a na tom, jak se ve vodě cítíte. Vyberte si plavecké vybavení, které vám zajistí pohodlné a bezpečné cvičení v bazénu nebo ve vodní nádrži. Pro zlepšení dovedností a techniky se vám bude hodit plavecká deska, osmička nebo již zmíněné ploutve. Kromě toho je dobré mít s sebou masku, trubičku na hlavu nebo špunty do nosu a uší. Dbejte na kvalitu a materiál konstrukce, protože jednotlivé výrobky by měly být robustní a nepropustné, aby do nich během koupání neprosakovala voda. Kromě toho masky, brýle, ploutve nebo špunty do uší nesmí dráždit ani způsobovat otlaky, takže vybírejte výrobky, které dobře padnou, ale nezpůsobují nepohodlí.  

Plavecké vybavení pro děti - jak vybrat to správné? 

Vybírejte především takové výrobky a doplňky, které zajistí vašemu dítěti pohodlí a bezpečí. Rozhodně se vyplatí poskytnout ochranu v podobě dalšího příslušenství, které dítěti usnadní výuku plavání nebo zdokonalení jeho dovedností. Plavecké vybavení vybírejte podle věku, hmotnosti a plaveckých dovedností dítěte. Pro starší děti je nezbytné dětské plavecké prkno, dětské ploutve, špunty do uší, plavecké brýle nebo dětská plavecká maska (s trubičkou na hlavu nebo bez ní pro plavání) a plavecká pádla. Kromě toho je nezbytný vhodný oblek nebo plavecká čepice. Nejmenší děti byste měli vybavit plaveckými křidélky a vestičkou pro výuku plavání.  

Značky nabízející kvalitní plavecké vybavení 

Zde najdete plavecké masky s čirými, barevnými a tónovanými skly nebo nastavitelnými pásky. Vybírejte z modelů značek Schildkröt, Speedo, Nike nebo ARENA. A pro výuku pohybu ve vodě se vám budou hodit plavecké desky a dětské plavecké desky TYR, FUNKY TRUNKS nebo AQUA-SPEED. Máme klasické modely i osmičky, na kterých se naučí plavat dospělí i děti. Nosy a plavecké zátky jsou také základním plaveckým vybavením, které najdete u značek Cressi, Nike nebo Speedo. Když se učíte plavat a zdokonalujete svou techniku v různých stylech, budou se vám hodit plavecké ploutve - krátké nebo dlouhé od firem Nike, Cressi, AQUA-SPEED nebo ARENA. Ve Sportanu nabízíme také plavecká pádla, přední trubky na plavání a plavecké doplňky. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget