Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

TYR

TYR je uznávaná americká sportovní značka, která od svého založení v roce 1985 v Huntington Beach v Kalifornii nepřetržitě poskytuje profesionální plavecké a triatlonové oblečení. Společnost TYR, kterou založili Joseph DiLorenzo a Steve Furniss, je pojmenována po severském bohu Týrovi, který symbolizuje odvahu a odhodlání.

Právě tyto vlastnosti jsou jasně patrné na výrobcích TYR, které jsou určeny pro sportovce na všech úrovních. Oblečení a doplňky TYR jsou známé svou vysokou kvalitou, špičkovými technologiemi a atraktivním designem, který láká jak profesionální plavce a triatlonisty, tak i amatéry těchto sportů. Společnost vyrábí také specializované sportovní oblečení, čímž rozšiřuje svůj sortiment na různé sporty.

Společnost TYR se rovněž angažuje v rozvoji sportu na celém světě. Značka sponzoruje řadu profesionálních sportovců, známých jako Team TYR, a také národní plavecké týmy v USA a Singapuru, čímž posiluje svůj závazek k rozvoji a podpoře vodních sportů.

Popkulturního uznání se značka TYR dočkala v 90. letech, kdy se její logo začalo objevovat na plavkách záchranářek v seriálu Sunshine Patrol v 8. až 11. sérii.

Každý výrobek s logem TYR je víc než jen sportovní vybavení - je symbolem vášně, odhodlání a tvrdé práce, které jsou nutné k dosažení úspěchu. Ať už jste na jakékoliv úrovni, TYR nabízí výrobek, který vám pomůže dosáhnout vašich sportovních cílů.

Rozbalit popis Sbalit popis