Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Zamst

Zamst je japonská značka, která se od roku 1993 specializuje na výrobu stabilizátorů a ortéz pro sportovce, dospělé i děti. Značka byla založena korporací NIPPON SIGMAX Co., Ltd. a získala si pověst jedné z technologicky nejvyspělejších a nejdůvěryhodnějších společností v oblasti sportovní ortopedie na světě.

Výrobky Zamst nabízejí vynikající úroveň pohodlí, opory a ochrany, takže jsou nezbytné pro každého, kdo chce svým kloubům a svalům poskytnout tu nejlepší možnou ochranu. Ortézy a stabilizátory Zamst jsou vyráběny za použití nejmodernějších technologií a nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje jejich trvanlivost a účinnost.

O zaslouženém uznání značky Zamst na mezinárodní sportovní scéně svědčí skutečnost, že její výrobky poprvé použil mužský olympijský volejbalový tým Japonska na olympijských hrách v Barceloně v roce 1992. Od té doby výrobky značky Zamst podporují sportovce po celém světě, pomáhají jim podávat co nejlepší výkony a chrání je před zraněním.

Když se rozhodnete pro Zamst, vybíráte si nejen stabilizátory a ortézy nejvyšší kvality, ale také pokročilé technologie, dlouhou životnost a bezpečnost, které vám pomohou dosáhnout vašich sportovních cílů. Zamst je značka, které můžete důvěřovat, pokud jde o ochranu a podporu při sportu na všech úrovních.

Rozbalit popis Sbalit popis