Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Billabong

Billabong je australská značka založená v roce 1973, která se specializuje na výrobu oblečení a doplňků pro všechny milovníky snowboardingu, lyžování, bruslení, surfování a dalších extrémních sportů 

Prvním produktem značky byly speciální šortky, které se její zakladatel Gordon Merchant rozhodl prodávat v obchodě se surfy. Tak se značka stala známou na místním trhu a později i v jiných částech světa. Moderní šortky na surfování úspěšně dobyly sportovní průmysl. Začali je používat nejvýznamnější sportovci, čímž značně propagovali značku v různých prostředích. V 90. letech se Billabong stal jedním z lídrů ve výrobě doplňků pro extrémní vodní sporty. 

Všechny výrobky podepsané nápisem Billabong se vyznačují nejvyšší kvalitou a jsou vyrobeny s důrazem na každý detail. Společnost tak splňuje požadavky i těch nejnáročnějších spotřebitelů. V průběhu let společnost neustále vyvíjela moderní technologická řešení, která důsledně uplatňuje v mnoha svých výrobcích. Výrobce Billabong navíc dbá i na jedinečný design doplňků, které vyrábí. Díky tomu si každý uživatel může sám vybrat design, který nejlépe vyhovuje jeho požadavkům. 

Výrobky Billabong mohou úspěšně používat jak začátečníci, tak pokročilí sportovci, kteří potřebují výrobky špičkové kvality.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget