Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lezyne

Značka Lezyne byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu kvalitních cyklistických komponentů. Společnost způsobila revoluci v cyklistickém průmyslu a zcela změnila přístup k navrhování jednotlivých doplňků. Značka Lezyne stanovila nové standardy ve výrobě, díky čemuž se výrazně zlepšila kvalita komponentů a dílů pro jízdní kola nabízených různými výrobci. 

V týmu značky pracují odborní designéři a inženýři, kteří své cenné znalosti proměňují v praktické činnosti. Značka neustále rozšiřuje svůj sortiment o inovativní výrobky a vylepšuje ty stávající. V průběhu let byla společnost opakovaně oceněna mezinárodními organizacemi a získala za své výrobky renomovaná ocenění.  

V roce 2011 vyvinula společnost Lezyne patentované LED světlo na kolo, které se od konkurenčních modelů odlišovalo vynikající kvalitou a odolností. Krátce poté byla nabídka značky rozšířena také o GPS navigace, které byly kompatibilní s aplikací Lezyne Ally určenou pro telefony. Díky tomu bylo možné přesně ověřit výsledky každého tréninku. 

V současné době je společnost Lezyne jedním z lídrů v oboru jízdních kol. V široké nabídce tohoto výrobce je pouze osvědčené příslušenství, které před uvedením do prodeje prošlo mnoha testy ověřujícími jeho kvalitu. Z renomovaných produktů této značky můžeme zmínit karbonový silniční pohon s technologií Full Carbon a nářadí s inovativním systémem Center-Pivot. 

Rozbalit popis Sbalit popis