• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Lezyne

Výrobky: 93

View as
 1. Sada Lezyne METAL KIT BOX 6x záplaty
  106,00 Kč
  95,00 Kč
  OS

  1

 2. Sada svítilen Lezyne MINI DRIVE 400
  1 843,00 Kč
  1 369,00 Kč
  400 lm / 30 lm

  1

Značka Lezyne byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu kvalitních cyklistických komponentů. Společnost způsobila revoluci v cyklistickém průmyslu a zcela změnila přístup k navrhování jednotlivých doplňků. Značka Lezyne stanovila nové standardy ve výrobě, díky čemuž se výrazně zlepšila kvalita komponentů a dílů pro jízdní kola nabízených různými výrobci. 

V týmu značky pracují odborní designéři a inženýři, kteří své cenné znalosti proměňují v praktické činnosti. Značka neustále rozšiřuje svůj sortiment o inovativní výrobky a vylepšuje ty stávající. V průběhu let byla společnost opakovaně oceněna mezinárodními organizacemi a získala za své výrobky renomovaná ocenění.  

V roce 2011 vyvinula společnost Lezyne patentované LED světlo na kolo, které se od konkurenčních modelů odlišovalo vynikající kvalitou a odolností. Krátce poté byla nabídka značky rozšířena také o GPS navigace, které byly kompatibilní s aplikací Lezyne Ally určenou pro telefony. Díky tomu bylo možné přesně ověřit výsledky každého tréninku. 

V současné době je společnost Lezyne jedním z lídrů v oboru jízdních kol. V široké nabídce tohoto výrobce je pouze osvědčené příslušenství, které před uvedením do prodeje prošlo mnoha testy ověřujícími jeho kvalitu. Z renomovaných produktů této značky můžeme zmínit karbonový silniční pohon s technologií Full Carbon a nářadí s inovativním systémem Center-Pivot. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget