Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Squashové rakety

Squashové rakety: profesionální modely řady Sportano

Squash je extrémně dynamický sport, ve kterém záleží na rychlosti a dobré kondici. Proto vyžaduje vybavení, které je odolné a propracované do všech detailů. Ve Sportanu najdete squashové rakety nejvyšší kvality pro začátečníky i pokročilé. Jejich třídu garantují výrobci jako Dunlop, Prince, Tecnifibre a Wilson.   

Jak si vybrat správnou squashovou raketu?

Squashová raketa by měla být přizpůsobena pokročilosti a zkušenostem hráče. Díky tomu zajistí efektivní trénink a osvědčí se při každé hře.   

Squashová raketa pro začátečníky 

Lidé, kteří se squashem teprve začínají, by měli sáhnout po raketách pro začátečníky s hmotností mezi 145 a 180 g, což je poměrně těžké. Vyznačují se větší hlavou, která usnadňuje zasažení squashového míčku. Pomáhá také těžiště posunuté směrem k rukojeti. Poskytují větší stabilitu a méně vibrací. Squashové rakety pro začátečníky jsou vhodné i pro starší děti. Například squashová raketa Dunlop Blaze je vyrobena z grafitového kompozitu. Její odolná konstrukce poskytuje velký sweet spot, který se projevuje v síle úderu.   

Squashové rakety pro středně pokročilé a profesionální hráče 

Pokročilejší a profesionální hráči volí lehké a velmi lehké squashové rakety. Ty se vyznačují především menší dopadovou plochou, která vytváří silnější odraz. V případě squashových raket pro profesionály a zkušené hráče je rovnováha umístěna blíže k hlavě. To umožňuje rychlou hru a krátkou reakční dobu, ale zároveň vyžaduje od hráče větší přesnost. Například squashová raketa Tecnifibre Carboflex 125 Airshaft. Její konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitního grafitu a hlava z vícevláknové struny Dynamix V.P. Technologie X-ARMS představuje dodatečné vyztužení na obou stranách rakety, které zajišťuje výjimečnou stabilitu a pružnost. Systém rozšířených otvorů pro struny zajišťuje lepší kontrolu a cit při úderech mimo střed.  

Nejlepší squashové rakety známých značek 

Nejlepší squashové rakety jsou vyrobeny z odolných a zároveň lehkých materiálů. Jedná se především o různé hliníkové slitiny a grafitové kompozity. Každý z oceňovaných výrobců navíc používá vlastní technologie, systémy a metody odlévání.   

Jednou z nejoblíbenějších squashových raket, kterou si oblíbili profesionálové, je raketa Tecnifibre Carboflex Cannonball, která využívá technologii Basaltex Multiaxial a pod kterou je podepsán Miquel Angel Rodriguez. Naproti tomu raketa Wilson Blade Team je vybavena systémem Power String, který zajišťuje vynikající hloubku úderu. A rukojeť Exact Tack Grip kombinuje flexibilitu a pohodlí, aby zajistila dostatečnou přilnavost.   

Sportano je široká nabídka squashových raket pro začátečníky i profesionály. 

Rozbalit popis Sbalit popis