Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Lyžařské brýle

Lyžařské brýle a sluneční brýle: ochrana a pohodlí na sjezdovce

Pohodlí a bezpečnost jsou při zimních sportech zásadní. Chystáte se na lyže nebo snowboard a hledáte pohodlné brýle nebo lyžařské brýle? Sportano.cz nabízí širokou škálu produktů, které vyhoví vašim požadavkům. Při výběru našich produktů si můžete být jisti, že jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. V našem sortimentu najdete vybavení nejoblíbenějších značek, které vybrali specialisté společnosti Sportano. Mezi nejoblíbenější výrobce patří Dragon, UVEX, Oakley, Sweet Protection, HEAD a Salomon. Díky profesionálním sklům jsou brýle dostupné na našich webových stránkách odolné proti zamlžování a poškrábání, což výrazně ovlivňuje viditelnost na svahu. Kromě toho v našem obchodě najdete také vybavení vhodné pro nošení korekčních brýlí. Pokročilá technologie použitá ve sklech brýlí také eliminuje oslnění způsobené slunečním světlem a sněhem. Zjistěte, jaké lyžařské brýle najdete na Sportano.cz. 

Jaké lyžařské brýle a brýle na lyže si mám vybrat? Důležité funkce a parametry

Správné nasazení brýlí a lyžařských brýlí je pro bezpečné lyžování nesmírně důležité. Díky inovativním technologiím je vybavení řady Sportano mimořádně kvalitní. Ať už se zimními sporty teprve začínáte, nebo jste s nimi již obeznámeni, na našich stránkách jistě najdete brýle, které splní vaše očekávání. Zjistěte, co naše vybavení nabízí. 

Objektivy

Prvním kritériem, kterému byste měli věnovat pozornost při výběru lyžařských brýlí, jsou čočky. V našem sortimentu najdete širokou škálu zařízení, jejichž brýle byly vytvořeny pomocí inovativních technologií. Vícevrstvé čočky přizpůsobují obraz nadměrnému světlu odráženému sněhem, čímž zvyšují viditelnost na sjezdovkách. Cylindrická čočka eliminuje zkreslení obrazu a chrání oči před negativními účinky UV záření. Některé z našich brýlí jsou navíc opatřeny speciální vrstvou proti zamlžování, která zajišťuje pohodlí při jízdě i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Díky použití polykarbonátu při výrobě brýlí je zařízení lehké a odolné proti poškrábání. Díky použití fotochromatických čoček se brýle přizpůsobují intenzitě světla a podle toho čočky ztmavují nebo zesvětlují. Inovativní technologie použité při výrobě zařízení umožňují dosáhnout vysokého kontrastu a zachování intenzity barev, což eliminuje pocit únavy očí. 

Zasklení

Dalším prvkem, kterým byste se měli při výběru brýlí řídit, je zasklení. Pokud nejsou pro lyžování příznivé povětrnostní podmínky, je nesmírně důležité mít správné vybavení, které zajistí vaši bezpečnost. Proto u Sportana najdete brýle se speciálními filtry na sklech, které eliminují oslnění od slunce a sněhu. Pokud se navíc na silnici setkáte s hustou mlhou, povlak Anti-Fog vám pomůže snížit negativní účinky nepříznivých povětrnostních podmínek. Pokud vás při lyžování často obtěžuje příliš mnoho slunce, vyberte si lyžařské brýle se zrcadlovými skly. Zlepšují viditelnost barev a zvyšují kontrast. Použití dvojité cylindrické čočky zajišťuje široké zorné pole. Vestavěné větrací otvory a vnitřní neodpařující se povlak omezují mlžení a kondenzaci, zatímco hydro- a oleofobní filtry eliminují usazeniny

Stavebnictví

Klíčem k pohodlí na sjezdovce je správná konstrukce brýlí. Brýle s bezrámovou technologií nebo s dvojitým cylindrickým sklem poskytují široký rozsah vidění. Použití prodyšné membrány a větracích otvorů umožňuje pokožce dýchat, snižuje pocení a zabraňuje trvalému zamlžování skel. Moderní konstrukční systémy lyžařských brýlí umožňují vytvořit ergonomický rám a tenký rámeček. Díky použití dvojité nebo trojité vrstvy pěny je možné zajistit dostatečné tlumení, eliminovat odraz brýlí od pokožky a pohodlně se přizpůsobit obličeji. Materiálový pásek s gumovými vložkami nebo celý ze silikonu umožňuje udržet brýle na přilbě. Zařízení v našem sortimentu má univerzální a nadrozměrný tvar a velikost, které snadno padnou každému uživateli

Technologie a vybavení

Najdete zde širokou nabídku vybavení pro různé lyžařské techniky, přizpůsobenou vaší úrovni lyžování nebo snowboardingu. Ať už je váš styl lyžování jakýkoli, vyplatí se pořídit si brýle s protiskluzovým páskem, který zabrání sklouznutí brýlí z helmy. Nastavitelné uzávěry umožňují přizpůsobení různým velikostem přileb. Technologie Prescription Eyewear Compatible je zase vhodná zejména pro osoby se zrakovými potížemi. Už nebudete muset speciálně sundávat korekční brýle a nasazovat čočky. 

Jaké lyžařské brýle a brýle najdete v sortimentu Sportano?

Mezi lyžařskými brýlemi, které jsou k dispozici na Sportano, jsme vybrali ty nejkvalitnější značky, jako jsou Salomon, UVEX, Dragon, Oakley, Sweet Protection nebo HEAD. Výrobky v naší nabídce se vyznačují odolností a přizpůsobením individuálním potřebám, a to i osob se zrakovým postižením, které nosí korekční brýle. Ať už dáváte přednost rekreačním zimním sportům, nebo rychlým a závodním tratím, u Sportana si jistě vyberete brýle, které vám budou vyhovovat. Vyberte si to správné vybavení podle svých individuálních požadavků a užijte si pohodlí a komfort během zimního dobrodružství na svazích. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget