Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

JOBE

JOBE

Jobe je značka založená v roce 1974 v Nizozemsku bývalým profesionálním lyžařem Jeffem Jobem. Jobe se během let stal předním výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitního vybavení a doplňků pro vodní sporty.

Jobe nabízí široký výběr vybavení pro různé vodní sporty, jako je vodní lyžování, wakeboarding, kitesurfing a Stand Up Paddleboarding . Ať už jste zkušený plavec nebo začínající nadšenec do vodních sportů, Jobe má pro vás to správné vybavení.

Značka Jobe je známá svou inovací a vynikající kvalitou svého vybavení. Díky použití nejnovějších technologií a materiálů poskytuje Jobe nejen vynikající výkon, ale také bezpečnost a pohodlí při aktivitách na vodě. Jak prkna Jobe, tak příslušenství jsou pečlivě navrženy tak, aby splňovaly požadavky vodních sportovců všech úrovní dovedností.

Jobe se také podílí na sponzorování řady akcí souvisejících s vodními sporty, podporuje rozvoj a propagaci těchto oblastí. Kromě toho má značka tým sportovců, kteří značku reprezentují na mezinárodní scéně a zdůrazňují její závazek k rozvoji vodních sportů.

Jobe je značka, která poskytuje nejen kvalitní vybavení pro vodní sporty, ale inspiruje se také vášní pro vodu a pohyb na její hladině. Ať už patříte mezi milovníky adrenalinu nebo si jen užíváte klidu a relaxace na vodě, Jobe je připraven poskytnout vám nezapomenutelné zážitky ve světě vodních sportů.

Rozbalit popis Sbalit popis