Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Jack Wolfskin

Jack Wolfskin

Jack Wolfskin má své počátky v roce 1981, ale teprve o deset let později bylo rozhodnuto otevřít první obchod Jack Wolfskin v německém Heidelbergu. Milníkem ve vývoji outdoorové značky byla v roce 2010 spolupráce se slavným fotbalovým klubem Liverpool FC. Díky tomu si značka získala velkou popularitu a její výrobky se staly rozpoznatelnými téměř po celém světě.  

Cílem společnosti je vytvářet příslušenství, které uživateli poskytne pohodlí a bezpečí i v extrémních povětrnostních podmínkách. Značka nabízí specializované oblečení pro outdoorové aktivity, jako jsou rouna, bundy, kalhoty a čepice, a také obuv a další doplňky, které se používají zejména při dálkových trecích (stany, spací pytle, batohy různých nosností). Kromě toho v rozsáhlém sortimentu značky najdou špičkové výrobky také profesionální cyklisté, běžci a horolezci. 

Společnost Jack Wolfskin věnuje zvláštní pozornost etickému výrobnímu procesu a dbá na to, aby každý výrobek byl té nejvyšší kvality. Všechny položky procházejí řadou požadovaných testů, aby se zajistila jejich trvanlivost před uvolněním do prodeje. Kromě toho specialisté značky neustále vyvíjejí inovativní technologie, které dále zvyšují pohodlí a bezpečnost uživatelů při tréninku. Patří mezi ně systémy jako 3v1 SYSTEM SHORT, FLEX SHIELD, FUNCTION 65, HYDROPORE, MICROUARD a mnoho dalších.  

Rozbalit popis Sbalit popis