• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Schwinn

Výrobky: 2

View as
 1. Rotoped Schwinn 510U 100935
  12 100,00 Kč
  OS

  1

 2. Veslovací trenažér Schwinn 100767
  19 469,00 Kč
  15 785,00 Kč
  OS

  1

Schwinn

Schwinn je americká značka založená v roce 1985. Společnost se specializuje na výrobu klasických a stacionárních jízdních kol, ale také orbitrek, veslařských trenažérů a dalších fitness trenažérů 

Schwinn nabízí řadu kol pro dospělé i děti. Největší slávu však značce přinesly trenažéry s nápisem Schwinn. Díky vysoké kvalitě zpracování a použití inovativních technologií nacházejí své místo v renomovaných posilovnách po celém světě. 

Schwinn dbá na jedinečný design svých výrobků - zařízení je dodáváno v elegantních a tlumených barvách, takže najde své místo i v domácích a soukromých posilovnách. Vybavení Schwinn kombinuje moderní styl s inovativními technologiemi, jako je systém nastavitelného odporu vzduchu. Některé modely jsou také kompatibilní s chytrými telefony prostřednictvím speciálních aplikací vyvinutých značkou - Zwift, Explore The World, Peloton. Každý uživatel tak může snadno sledovat průběh každého tréninku.  

Výrobky Schwinn jsou vyráběny s důrazem na detail a splňují nejvyšší standardy. Vyplatí se do nich investovat, abyste mohli při tréninku používat co nejfunkčnější, ale zároveň bezpečné a estetické vybavení, které vám pomůže dosáhnout vašich sportovních cílů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget