Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Capelli Sport

Capelli Sport, mezinárodní společnost se sídlem v metropoli módy New Yorku, založená v roce 1990 jako součást skupiny GMA, se od roku 2011 specializuje na vývoj sportovního oblečení, doplňků a vybavení ve spolupráci s předními sportovci. Díky více než 30 letům zkušeností v textilním průmyslu spojují odborníci na design kvalitu a funkčnost s moderním životním stylem.

Výroba probíhá téměř výhradně ve vlastních závodech, což společnosti Capelli Sport umožňuje trvale dodávat vysoce kvalitní výrobky a efektivní výrobní procesy. Pod vedením své evropské centrály v Ratingenu společnost vybavuje řadu sportovních klubů ve více než dvaceti zemích. Společnost Capelli Sport se považuje za aktivního partnera jednotlivých sportovních klubů, od nejvyšší ligy až po amatérské ligy. Kromě vybavení nabízí klubům přístup do své sítě, která jim může pomoci s výměnou talentů, tréninkovými kempy a turnaji.

Jako zkušený výrobce si Capelli Sport zakládá na dlouhodobých partnerstvích a má podíl v mnoha klubech. Díky tomu společnost rozumí specifickým potřebám a výzvám sportovců a sportovních klubů na různých úrovních soutěží a poskytuje jim výrobky, které nejen splňují jejich potřeby, ale také přispívají k jejich značce a výkonnosti na sportovní scéně.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget