Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Basketbalové koše

Basketbalové koše - vyberte si spolehlivý a stabilní model v obchodě Sportano 

Basketbal patří mezi velmi oblíbené kolektivní sporty a je vhodný pro děti i dospělé. Zlepšuje motorickou koordinaci, kondici a umožňuje skvělou zábavu venku i uvnitř. Ve společnosti Sportano nabízíme širokou škálu basketbalových košů, včetně volně stojících modelů, nastavitelných modelů nebo mini sad pro použití na zahradě, na pozemku nebo doma. Vybavíme vás profesionálními koši renomovaných značek, jako jsou Spalding, Wilson, Hudora, QuickPlay, Meteor nebo SKLZ.  

Pro děti, profesionální, stojící nebo nastavitelné - typy basketbalových košů 

Mezi typy výrobků najdete nastavitelný basketbalový koš, který se skvěle hodí pro rekreační hry. Díky správným řešením lze upravit jeho rozměry, takže si výrobek můžete přizpůsobit svým potřebám. Výškově nastavitelný basketbalový koš se doporučuje i pro děti, protože jeho rozměry můžete libovolně přizpůsobit výšce nejmenších hráčů. Alternativou k volně stojícím košům jsou přenosné basketbalové koše, jejichž největší výhodou je mobilita. Koš můžete přesunout na libovolné místo. Volně stojící basketbalový koš je obvykle možností pro venkovní použití, ke kterému je připevněna basketbalová deska. 

V pokoji najdete také mini basketbalový koš, který je skvělý pro rekreační hraní dětí doma. Obvykle se montuje na dveře nebo na stěnu a obvykle se skládá z desky s košem. Díky tomu si můžete hrát se svými blízkými z jakéhokoli koutu v domě. Dětské koše jsou obvykle výrobky malých rozměrů, které mohou malé děti pohodlně používat. 

Rozměry basketbalových košů 

Rozměry basketbalového koše jsou nesmírně důležité, zejména pokud si hodláte koupit vhodný basketbalový koš pro trénink a zlepšení techniky hry. Při profesionálních hrách se používá průměr obroučky, který by měl být přibližně 450-460 cm, a basketbalová deska má obvykle rozměry 180x105 cm. Kromě toho je výška basketbalového koše nastavena na přibližně 3,05 metru nad zemí. Takové nastavení však dobře funguje v profesionálních hrách.  

Pokud plánujete nákup basketbalového koše pro rekreační zábavu - na tom, v jaké výšce bude basketbalový koš umístěn, příliš nezáleží. V takovém případě se vyplatí investovat do nastavitelného koše, abyste mohli měnit jeho výšku. Takový model se hodí zejména pro děti, u kterých můžete rozměry přizpůsobit jejich výšce a schopnostem.  

Basketbalové koše vhodné pro každého hráče 

Před nákupem vhodného modelu zvažte, kolik máte k dispozici místa. To vám pomůže rozhodnout se, zda zvolit volně stojící basketbalový koš, nastavitelný basketbalový koš nebo mini basketbalovou desku, a také kde ji namontovat - na zeď nebo na dveře (v případě jiného než volně stojícího modelu). Při výběru věnujte pozornost také samotné desce a tomu, z čeho je vyrobena. Basketbalová deska a koš by měly být vyrobeny z trvanlivých materiálů odolných proti povětrnostním vlivům. Nejčastěji jsou desky navrženy z plastu nebo překližky, někdy také z akrylového skla. Modely z pozinkované oceli jsou odolné proti korozi, ale již mnohem méně používané.  

Pokud hledáte profesionální basketbalový koš, vyberte si volně stojící nebo výškově nastavitelné modely. Pro rekreační použití se hodí výrobky pro montáž na dveře nebo na stěnu, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Pro děti můžete do pokoje vybrat malý basketbalový koš, mini sady nebo mini basketbalový koš. 

Basketbalové koše - značky, na které se dá sázet 

V nabídce obchodu Sportano.cz najdete volně stojící basketbalové koše, které jsou určeny pro použití v hale, na zahradě i pro hru a rekreaci. Poskytneme vám také modely pro trénink a zlepšování vašich basketbalových dovedností. Basketbalové desky a obruče jsou naopak vhodnou volbou pro domácí použití nebo na místech, kde není možné umístit stojící model. V sortimentu našeho obchodu si můžete vybrat basketbalové koše renomovaných značek, jako jsou Wilson, Spalding, SKLZ, Hudora nebo QuickPlay. Všechny dostupné produkty jsou vyrobeny z odolných materiálů a vyznačují se jednoduchou a snadnou montáží bez ohledu na umístění položky. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget