Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Orbea

Orbea

Orbea je španělská společnost vyrábějící jízdní kola, která byla založena v roce 1930 a dodnes je známá ve sportovním průmyslu. Dnes značka Orbea vyrábí celou řadu modelů kol: silniční, horská, triatlonová, městská a také krosová kola 

V rychlém sledu, pouhé čtyři roky po zahájení výroby, mohli kola Orbea vidět profesionální sportovci na dálkovém silničním závodě Tour de France, například Mariano Canardo. 

V osmdesátých letech zaznamenala společnost rychlý růst a specializovaná kola začali používat špičkoví silniční cyklisté, včetně Pedra Delgada, Pella Ruize Cabestanyho a Samuela Sanchese, který na silničním kole Orbey vyhrál závod 

Po celou dobu své činnosti si značka Orbea zakládala na vývoji a propracovávání nových technologií (Orbea Monocoque Carbon, Non Sensor), díky nimž se stala jedním z předních lídrů ve výrobě jednokolek. Společnost Orbea si navíc nechala patentovat moderní aplikaci, kterou lze nainstalovat do chytrého telefonu a která sleduje aktivity a nahrává trasy GPS.  

Výrobkům této značky důvěřují po celou dobu její existence tisíce začínajících i pokročilých sportovců, kteří na kolech Orbea dosahují nejlepších výsledků v cyklistických závodech.  

Rozbalit popis Sbalit popis