Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Knog

Knog je australská společnost založená v roce 2002, která se specializuje na výrobu funkčních součástí jízdních kol, jako jsou světla, zvonky, světlomety a svítilny. Zakladateli značky jsou designér Hugo Davidson a inženýr Mal McKechnie. Dlouho předtím, než se rozhodli založit značku, získali cenné zkušenosti, které později přetavili ve vlastní společnost.  

Veškeré příslušenství značky Knog je vytvořeno s důrazem na každý detail a plní svůj účel na nejvyšší možné úrovni. Tým značky se skládá z odborníků z různých oblastí, kteří pocházejí z různých koutů světa. Díky tomu jsou cyklistické doplňky Knog přizpůsobeny všem povětrnostním podmínkám a osvědčují se za různých okolností. Posláním společnosti je vyrábět takové produkty, které podporují trénink a motivují uživatele k fyzické aktivitě. Veškeré příslušenství od tohoto výrobce je vhodné pro začátečníky i pokročilé cyklisty. 

Knog je značka, která byla v průběhu času opakovaně oceněna mezinárodními institucemi. Již v roce 2006, pouhé čtyři roky po svém založení, získala značka ocenění Australian Design Award. V roce 2011 byla společnost oceněna cenou BikeBiz a v roce 2019 získala zlaté ocenění na veletrhu Eurobike. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget