Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

FILA

Fila

Historie italské společnosti Fila sahá až do roku 1911, kdy se čtyři bratři rozhodli založit vlastní značku specializující se na výrobu sportovního oblečení a obuvi. Začali výrobou lyžařského spodního prádla, ale brzy začali expandovat do dalších produktů a představili dnes již kultovní model "Dad Shoes". Tento okamžik znamenal průlom ve vývoji značky a umožnil jí zařadit se mezi nejlepší výrobce sportovního oblečení a obuvi. V 80. letech se značka začala specializovat také na výrobu příslušenství pro raketové sporty a je uznávaná i v tomto odvětví. 

V roce 1995 se boty Fila proslavily v hiphopových kruzích a jen o rok později se začaly prosazovat takzvané "ošklivé boty", které svým způsobem propagovala i značka Fila. Představili boty "Fila Disruptor", které rychle dobyly sportovní trh. 

V roce 2011 začala značka expandovat na zahraniční trhy a stala se rozpoznatelnou téměř po celém světě. V té době také získala značku Titleist, která vyrábí golfové příslušenství. 

Výrobky společnosti Fila se vyznačují vynikající kvalitou zpracování a zároveň jsou mimořádně funkční a estetické. Jedinečný design značky si získává srdce uživatelů po celém světě. Technologická řešení použitá ve výrobcích Fila výrazně zvyšují tlumicí vlastnosti obuvi, což je činí ideálními pro náročné tréninky i každodenní fyzické aktivity.  

Rozbalit popis Sbalit popis