Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Puma

Puma

Počátky značky Puma sahají až do 20. let 20. století, kdy se dva bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi, kteří předtím společně vedli továrnu na obuv, již tehdy ve sportovním světě dobře známou, nepohodli, rozhodli se jít každý svou cestou a založili vlastní obuvnické společnosti. Adolf je otcem značky adidas a Rudolf značky Puma, která se zrodila přesně 1. října 1948.

Za krátkou dobu od svého založení se společnost proslavila prvním modelem fotbalové obuvi Puma Atom, později vyvinutým pro německý národní tým. Během několika málo let byly v obuvi Puma překonány světové rekordy (v běhu na 100 metrů Heinz Fütterer) a získány olympijské medaile - zlato Armin Hary, Abebe Bikil, Gaston Roelants a Mary Rand. A co víc, v roce 1970 vyhrává slavný fotbalista Pelé titul mistra světa v botách Puma King.

V této době Puma rozšiřuje svůj sortiment také o sportovní oblečení a později, v roce 1985, vyvíjí první model obuvi na světě s moderním tlumicím systémem Running System, který kombinuje několik vrstev materiálu, aby poskytoval oporu a stabilitu při každém pohybu uživatele. Kromě toho Puma jako první sportovní značka uzavírá partnerství se známou návrhářkou Jil Sander, s níž společně vyvíjejí lifestylové tenisky Puma pro různé uživatele.

V průběhu let se značka dále rozvíjela a vyvíjela špičkové technologie používané v obuvi i oblečení pro různé sporty. Dnes zahrnuje rozsáhlý sortiment značky Puma výrobky určené fotbalistům, běžcům, tenistům a dokonce i golfistům. V online sportovním obchodě Sportano.cz najdete ty nejlepší výrobky Puma pro vás, ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec.

Rozbalit popis Sbalit popis