• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

ON

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Značka ON je nespornou jedničkou v oblasti běžecké obuvi a na trhu působí od roku 2010. Tato švýcarská značka v průběhu let způsobila revoluci v přístupu ke konstrukci běžecké obuvi tím, že zdokonalila její tlumicí vlastnosti a zároveň zachovala vynikající pružnost a měkkost obuvi.

Zakladatelé společnosti ON jsou běžci - Olivier Bernhard, David Allemann a Caspar Coppetti - kteří měli od samého počátku jediný cíl - vytvořit nejlepší běžeckou obuv. Dnes lze s naprostou jistotou říci, že se to podařilo. Do týmu se během krátké doby dostali kvalifikovaní inženýři, kteří boty vyvíjeli z těch nejlepších materiálů a podrobovali je nejrůznějším vytrvalostním testům. Výsledkem této kombinace běžeckých nadšenců a specialistů na design bylo již v roce 2012 uvedení bot Cloudracer, se kterými belgický triatlonista Frederik Van Lierde vyhrál titul Ironman.

Od té doby se značka stále rozvíjí a vyvíjí špičkové technologie pro obuv ON. V roce 2014 vznikl model lehké a dokonale odpružené obuvi On Cloud, díky kterému společnost o rok později získala prestižní ocenění ISPO Golad Award.

Značka používá ve své obuvi různé technologie. Mezi nejoblíbenější patří podrážka Missiongrip™ pro terénní běžeckou obuv, která zvyšuje pohodlí i na měkkém podkladu, specializovaný systém tlumení Cloudtec® pro dynamický odraz, vložky Speedboard™ pro absorpci nárazové energie a odolná pěna Helion™.

Na Sportano.cz najdete široký výběr pánských i dámských běžeckých bot ON v různých barvách a s různými potisky. Každý začínající i pokročilý běžec si tak bude moci úspěšně vybrat pro sebe tu nejkvalitnější obuv ON s designem, který odpovídá jeho preferencím.

Rozbalit popis Sbalit popis