Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Wahoo

Wahoo

Počátky značky Wahoo sahají do roku 2009, kdy se Chip Hawkins rozhodl založit společnost vyrábějící sportovní vybavení. Prvním inovativním produktem značky byla anténa USB a vysílač ANT+, který měl funkci sdílení tréninkových dat z fitness senzorů. Dnes se společnost Wahoo specializuje na výrobu specializovaných trenažérů, měřičů srdečního tepu, chytrých hodinek a cyklistické elektroniky, jako jsou cyklopočítače vybavené funkcí GPS. 

Společnost Wahoo je jedním ze světových lídrů ve výrobě cyklistických trenažérů. Profesionální vybavení této značky mohou používat jak začátečníci, tak profesionální sportovci. Společnost neustále zdokonaluje své vybavení a nabízí svým zákazníkům inovativní řešení. Moderní trenažéry jsou vybaveny snímači tepu a mají možnost propojení zařízení s mobilním telefonem pomocí aplikace Wahoo Fitness, díky níž může každý uživatel neustále sledovat průběh jakékoli fyzické aktivity.  

Společnost Wahoo se zaměřila na výrobu profesionálního cyklistického a fitness vybavení a příslušenství, které je vybaveno moderními zařízeními (např. změna úhlu kola) zvyšujícími komfort tréninku pro každého uživatele. Produkty Wahoo používají tisíce spokojených uživatelů po celém světě.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget