Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Smartwool

Smartwool

Počátky společnosti Smartwool sahají do roku 1995, kdy se její zakladatelé Patty a Petter Dukeovi, kteří byli zároveň lyžařskými instruktory, rozhodli začít vyrábět kvalitní turistické ponožky a termoprádlo z ikonické merino vlny. Tato myšlenka se rychle prosadila ve sportovním průmyslu a značka se stala celosvětově známou pro své prodyšné oblečení odvádějící vlhkost.  

Tým Smartwool při výrobě využívá koncept tělesné tepelné hmoty, díky kterému se oděvy přizpůsobí uživateli a zabrání tělu v prochladnutí nebo přehřátí. Tímto způsobem je dosaženo správné úrovně termoregulace. Merino vlna používaná ve výrobcích této značky má také antiseptické vlastnosti a je velmi pohodlná a příjemná na dotek. Společnost Smartwool ve svých výrobcích používá také inovativní technologie, jako je WOW™, která zabraňuje oděru, Smartwool Fit System™, který zajišťuje stabilitu kotníku, a 4DEGREE ELITE FIT SYSTEM™, který je zodpovědný za dokonalé přizpůsobení ponožky noze uživatele. 

Společnost Smartwool se rozhodla omezit nadměrné používání syntetických materiálů při výrobě a přispět tak k podpoře ekologicky šetrných materiálů. Merino vlna, kterou společnost Smartwool získává, pochází z ekologického zemědělství. Značka navíc spolupracuje s institutem New Zealend Merino, který neustále kontroluje její standardy. 

Společnost se řídí filozofií, že je možné vyrábět v souladu s přírodou. Při nákupu trekingových a turistických ponožek značky Smartwool si proto můžete být jisti etickým výrobním procesem. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget