Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Sportovní sluchátka

Sportovní sluchátka v obchodě Sportano

Kategorie Sluchátka na Sportano.cz je místem, kde najdete ty nejlepší produkty na trhu. Všechny modely pocházejí od osvědčených a zkušených výrobců a jejich výběr provádějí nejpovolanější odborníci v oboru. Sportovní sluchátka Sportano jsou nejen sluchátka na běhání, ale také sluchátka vhodná pro každodenní použití. Moderní modely různých typů, tvarů a provedení jsou zárukou nejvyšší kvality zvuku i v náročných podmínkách. Vyberte si sluchátka na Sportano.cz a přesvědčte se sami. 

Jaká sportovní sluchátka vybrat? 

Při výběru sportovních sluchátek se vyplatí zohlednit různé parametry - typ sluchátek, typ připojení, voděodolnost, kvalitu zvuku nebo nutnost nabíjení. Sportano nabízí sportovní sluchátka s takovou škálou funkcí, že jistě najdete model, který splní všechna vaše očekávání. Frekvenční rozsah, napájení, verze Bluetooth - vše je přizpůsobeno vašim potřebám. 

Kabelové/bezdrátové připojení

Drátová sportovní sluchátka jsou taková, která mají kabel s konektorem Jack nebo Lightning a lze je připojit k zařízení - například k telefonu nebo tabletu. Bezdrátová sluchátka nemají kabel a k zařízení se připojují například pomocí Bluetooth. Díky tomu je jejich dosah širší než u kabelových modelů - od zařízení se můžete vzdálit i na několik metrů. Při sportu jsou bezdrátová sluchátka obvykle nejpohodlnější, protože neomezují vaše pohyby. Při cvičení na běžeckém pásu nebo stacionárním kole však nic nebrání tomu, abyste sluchátka připojili ke smartphonu pomocí kabelu. 

In-ear/over-ear 

Sportovní sluchátka přes uši jsou modely, které se nasazují na ucho - nezasouvají se do ušního boltce. Obě sluchátka lze navzájem spojit čelenkou, takže dobře sedí a pevně drží na hlavě. Mohou být kabelové nebo bezdrátové a mohou mít další funkce, jako jsou tlačítka pro nastavení nebo mikrofon. Sportovní sluchátka do uší jsou mnohem menší a vkládají se přímo do ucha. Dodávají se také v drátové i bezdrátové verzi. 

Bluetooth/rádio 

Sportovní sluchátka Bluetooth se vyznačují tím, že se k zařízení připojují pouze pomocí Bluetooth, zatímco rádiové modely vyžadují rádiový přenos. Nabíjejí se v dokovací stanici, takže jsou vždy připraveny k použití. 

Sportovní sluchátka pro specifické cvičení: tipy pro kupující 

Každý sport se vyznačuje jiným druhem námahy, a proto vyžaduje od cvičící osoby jiný typ vybavení. U sluchátek tomu není jinak. Přestože je mnoho modelů vhodných pro různé disciplíny, stojí za to analyzovat, jaká sluchátka budou nejlepší pro běh a jaká pro posilovnu nebo cyklistiku. 

Univerzální tréninková sluchátka 

Univerzální tréninková sluchátka jsou vhodná pro různé sporty i pro každodenní použití. Měly by co nejlépe vyhovovat vašim preferencím, protože komfort používání vychází nejen z funkčnosti, ale také z pohodlí. Věnujte pozornost typu sluchátek - pokud vám vyhovují sluchátka na uši, bude pro vás tento model ideální. Pokud dáváte přednost malým, kompaktním modelům do uší, podívejte se například na širokou nabídku různých modelů JBL. Nejlepší sportovní sluchátka by měla být odolná proti poškození a vlhkosti

Sluchátka na běhání 

Ve Sportanu najdete nejlepší běžecká sluchátka, která vám zpříjemní trénink. Jejich nejdůležitější vlastností je, že dobře sedí v uších a nevypadávají při nárazech. Při běhání venku se můžete vystavit dešti, proto je důležité, aby sluchátka byla vodotěsná. Sportovci si pro běhání častěji vybírají bezdrátová sluchátka na uši nebo do uší - první z nich jsou umístěna v ušním boltci, zatímco druhá se vkládají až do zvukovodu. Oblíbená jsou také sluchátka s přídavným háčkem pro lepší stabilitu a sluchátka spojená krátkým kabelem, aby se jedno sluchátko neztratilo. 

Sluchátka do posilovny 

V posilovně je běžné, že někdo má sluchátka do uší. Je to z několika důvodů - jejich pohodlný design umožňuje pohodlnou přepravu a odolnost proti poškození i v tašce do posilovny. Díky čelence pevně přiléhají k hlavě, takže budou dobře fungovat na různých strojích, kde trénujete v mnoha polohách. Kromě toho tlumí okolní hluk, což je pro mnoho uživatelů důležité zejména při tréninku mezi jinými lidmi.

Sluchátka pro cyklistiku 

Sluchátka na kolo by neměla zcela přehlušit okolní zvuky, protože by to mohlo být nebezpečné při jízdě na ulici mezi auty. Vzhledem k rychlosti, kterou mohou dosáhnout, by měly být obzvláště bezpečné před vypadnutím a ztrátou. Proto se nezřídka pro jízdu na kole volí drátová sluchátka nebo alespoň propojená krátkým kabelem. 

Doporučená sportovní sluchátka známých značek

V kategorii Sluchátka na Sportano.cz najdete produkty pouze od těch nejrenomovanějších výrobců v oboru (jako je JBL). Díky tomu se nemusíte starat o kvalitu výrobků a můžete se soustředit pouze na své vlastní preference a potřeby. Neváhejte a vyberte si sluchátka ve Sportanu ještě dnes. 

Rozbalit popis Sbalit popis