Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

SELECT

Select

Počátky společnosti Select sahají do roku 1947, kdy se její zakladatel Eigil Nielsen rozhodl založit společnost, která se specializuje na výrobu různých typů míčů pro týmové sporty. Toto rozhodnutí se vyplatilo a v průběhu let značka exponenciálně rostla. V roce 1951 vyvinul tým Select inovativní bezešvý míč, který znamenal revoluci v konstrukci fotbalových míčů. Od té doby síla značky stále roste a její pozice na trhu se stále posiluje.  

Již v roce 1957 se společnost stala oficiálním dodavatelem míčů pro Dánskou házenkářskou federaci a v 80. letech 20. století používala výrobky Select italská fotbalová liga. Tyto akce poskytly značce vynikající propagaci a umožnily jí etablovat se mezi předními sportovními výrobci. Od té doby se značka rozrostla a stále rozšiřuje svůj sortiment o funkční, odolné a moderní výrobky. 

V roce 2012 společnost vyvinula první chytrý míč na světě Select IBall, který se stal milníkem ve vývoji značky. Přesně ve stejném roce uzavřel Select také smlouvu se světovou fotbalovou organizací FIFA. Dnes je značka největším světovým výrobcem ručních míčů a všechny své výrobky distribuuje do více než padesáti zemí světa. Kvalitu házenkářských míčů Select si mohou vychutnat začátečníci i profesionální hráči týmových her. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget