Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Gregory

Americká značka, kterou v roce 1977 založil Wayne Gregory, se od svého vzniku specializuje na výrobu batohů a turistických tašek. Wayne navrhl svůj první batoh ve 14 letech a v roce 1970 uvedl na trh modely s vnějším rámem. Dnes se společnost Gregory Mountains Product se sídlem v Salt Lake City v Utahu řadí na přední místa mezi výrobci batohů, protože vytváří optimálně funkční, pohodlné a spolehlivé modely. 

Značka vychází z filozofie, že: správně navržené batohy by se měly používat, ne nosit na cestách. Proto se společnost Gregory zaměřuje na vytváření vysoce kvalitních batohů a brašen, které jsou správně dimenzovány pro geometrii mužů a žen, aby se jim pohodlně nosily a byly výkonné na cestách. Každý nápad je nejprve důkladně testován inženýry, a teprve když je konečně zdokonalen, je uveden na trh. Značka si je svými výrobky tak jistá, že na ně poskytuje doživotní záruku. 

Jedinečný přístup společnosti Gregory k produktům a inovativním technologiím vyústil v mnohá ocenění za modely batohů, jako jsou Zulu, Tribute, Jade, Kalmia a Katmai. Co nabízejí turistické a městské batohy této americké značky? Plně nastavitelná délka trupu s vahadlovým rámovým odpružením a vykrojenými ramenními popruhy, přihrádka s aktivní ochranou proti páře, nečistotám a zápachu, perforovaný, prodyšný zádový panel s omotávacím bederním pásem, nosný systém Gear Guard speciálně přizpůsobený ženské anatomii nebo brífink 3 v 1, kryt proti dešti a krádeži. Za zmínku stojí také inovativní technologie, jako jsou 3D Hydro Trek, BioSync, Fushion Flex Suspension, Versa Fit nebo Aerolon. 

Rozbalit popis Sbalit popis