Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Plavecké čepice

Plavecké čepice ve sportovním obchodě Sportano

Plavecké čepice v obchodě Sportano jsou výrobky renomovaných sportovních značek. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlí a dlouhou životnost. Jsou ideální pro plavecké nadšence, profesionály i lidi, kteří mají plavání jako koníček.   

Návštěva webu Sportano.cz vám zaručí, že najdete ten správný výrobek, který splní všechny požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Ochrana před vlhkostí, pružnost, pohodlí - to vše najdete mezi produkty na našich webových stránkách. Vyberte si dokonalou plaveckou čepici a užívejte si sport kdykoli.   

Plavecká čepice: nezbytný doplněk do bazénu  

Každý, kdo se rozhodne jít do bazénu, by si měl pořídit koupací čepici. Chrání nejen před vlhkostí a mokrem, ale také chrání citlivou pokožku hlavy před nepříznivými účinky chlóru a dalších látek čistících vodu. Díky plavecké čepici voda stéká po hlavě a nedostává se do uší, což zvyšuje komfort pobytu v bazénu. V obchodě Sportano najdete mnoho plaveckých čepic různých velikostí. 

Jakou koupací čepici si mám vybrat?  

V závislosti na našich preferencích si můžeme vybrat čepici z různých materiálů. Koupací čepice pro dlouhé vlasy se rozhodně liší tvarem a velikostí od pánské nebo dětské čepice. Pokud přemýšlíte, jaký produkt bude pro vás nejlepší, navštivte obchod Sportano a využijte široké nabídky.   

Pánské plavecké čepice 

Pánská plavecká čepice by měla ideálně odpovídat velikosti a tvaru vaší hlavy. Předpokládá se, že především chrání vnitřní ucho před zaplavením a zlepšuje pohodlí při plavání. V nabídce Sportano najdete silikonové plavecké čepice značky Nike v různých barvách.   

Dámské plavecké čepice 

Dámská plavecká čepice by měla především odpovídat velikosti. Ženy s dlouhými vlasy musí počítat s tím, že zaberou více místa, proto se vyplatí zvolit větší velikost. Kšiltovka nejen zlepší komfort při plavání, ale také sníží odpor vody. Nejflexibilnějším a nejfunkčnějším řešením budou silikonové plavecké čepice dostupné v nabídce společnosti Sportano.cz.   

Dětské koupací čepice

Dětská plavecká čepice je nezbytnou součástí výbavy každého malého plavce. Zlepšuje pohodlí při hraní vašeho oblíbeného sportu a navíc chrání před vniknutím vody do uší při plavání. Nabídka Sportano.cz zahrnuje silikonové plavecké čepice v dětských velikostech. Jsou vyrobeny z pevného, vodoodpudivého materiálu, který zajišťuje pružnost a pohodlí.   

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget