Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Boxovací pytle

Tréninkové pytle a boxovací hrušky pro trénink bojových sportů 

Na Sportano.cz najdete široký výběr boxovacích pytlů a různých typů boxerských hrušek od známých světových výrobců, jako jsou Everlast, adidas, Leone nebo Bushido. Vyberte si vybavení na míru svým potřebám a díky rychlé a snadné montáži si užijte trénink u sebe doma nebo na zahradě. Cvičební pytle a boxovací hrušky jsou účinným způsobem, jak zlepšit svou sílu a zdokonalit své dovednosti mimo tréninkovou místnost nebo posilovnu. 

Boxerská perla, pytel nebo boxerský štít: co si vybrat? 

Volba mezi boxovacím pytlem, boxovací perlou nebo boxovacím štítem závisí na dovednostech a potřebách. Každý si může určit, co pro něj bude nejlepší na základě jeho očekávání a schopností. Při výběru boxovacích pytlů nebo boxovacích hrušek je třeba věnovat pozornost způsobu jejich upevnění. Pokud nemáte možnost zavěšení na háčky, použijte stojánek nebo perlu. Těžká závaží udrží vše stabilní. Boxovací hrušky jsou menší než boxovací pytel, takže mohou být dobrým řešením pro lidi, kteří mají doma málo volného místa. V internetovém obchodě Sportano.cz najdete jakýkoli typ boxovacího pytle, který bude vyhovovat vašim individuálním preferencím.  

Sáček na cvičení 

Pokud chcete zlepšit své boxerské dovednosti, vyplatí se používat boxovací pytel. Velká hmotnost brašny zajišťuje stabilitu a odolnost proti silným úderům. Boxovací pytle Bushido jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který je z obou stran pokryt ochrannou vrstvou, takže máte jistotu, že se pytel při intenzivním tréninku nepoškodí. Boxovací pytle adidas procházejí speciální procedurou skenování pytlů, takže si můžete být jisti, že v pytli nejsou žádné kovové části a že je zaručena bezpečnost. Boxovací pytel je skvělým řešením pro začátečníky v bojových sportech, kteří chtějí spálit kalorie a zbavit se přebytečného vzrušení. 

Hrušky na box 

Boxerské hrušky jsou vynikajícím způsobem, jak zlepšit dynamiku a rychlost úderů. Díky svým malým rozměrům je boxovací hruška adidas ideální pro domácí trénink. Pokud nechcete hrušku zavěsit trvale na jedno místo, zvolte stojící boxovací hrušku. Pro ty, kteří nemají vysoký strop nebo nechtějí zavěšovat háčky, je navíc skvělým řešením stojící boxovací hruška, která je díky podstavci naplněnému vodou nebo pískem stabilní i po silném nárazu. Trénink na boxerské hrušce prospívá přesnosti a preciznosti úderů. Během tréninku lze rozvíjet správnou práci nohou a koordinaci, stejně jako udržování odstupu od soupeře. Boxerské hrušky Everlast se používají při tréninku reflexů a při učení účinných reflexů v boxu, proto se některé z nich označují jako reflexy.  

Boxerské disky 

V bojových sportech je zásadní spolupráce s tréninkovým partnerem. Boxerské štíty jsou nástrojem, který vám umožní zdokonalit své dovednosti při tréninku s jinou osobou. Kožené tréninkové packy adidas díky své výplni z vysoce kvalitní pěny EVA zaručují tlumení i těch nejsilnějších úderů, takže můžete účinně zlepšit sílu a přesnost úderů, které provádíte. Tréninkové disky PAO od Leone194 díky pečlivě vybraným materiálům: přírodní kůži a pevné pěně a gumě umožňují nácvik pokročilých kombinací bez rizika zranění a bolestivých otlaků pro trenéra i hráče.  Díky modernímu systému zapínání na suchý zip se tréninkové disky během tréninku nepohybují a účinně zajišťují bezpečnost a pohodlí. Váš tréninkový partner nebo trenér může tréninkové disky používat libovolným způsobem, aby vás pokaždé překvapil a vy jste si tak určitě zlepšili schopnost rychle reagovat a začali používat nové boxerské techniky.  

Nejlepší boxerské hrušky a boxovací pytle na Sportano.cz

Sportano zaručuje nejlepší kvalitu boxovacích pytlů a boxerských hrušek od světových výrobců, jako jsou Everlast, Bushido, adidas a Leone. Tým Sportano.cz pečlivě vybírá sortiment tak, aby vyhovoval potřebám začínajících bojovníků i profesionálů. Nejlepší zpracování, odolnost vůči nejsilnějším úderům a spolehlivost - to jsou vlastnosti, které popisují boxovací pytle a boxovací hrušky, které najdete na Sportano.cz. Vyberte si své vysněné boxerské vybavení a využijte bezpečné platební metody a záruku rychlého vyřízení objednávky na Sportano.cz. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget