Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Tecnica

Tecnica

Společnost Tecnica byla založena v roce 1960 a původně vyráběla pracovní obuv, ale s rostoucím zájmem o lyžování se rozvětvila a začala navrhovat specializované lyžařské boty, kterými je známá dodnes. 

Společnost Tecnica si za necelých deset let od svého založení vydobyla jméno po celém světě. V roce 1969 uvedla značka na trh volnočasové boty Moon Boot pro sjezdové lyžaře. Právě tento model si získal srdce uživatelů a stal se jedním z nejznámějších typů zimní obuvi. Pouhý rok po tomto velkém úspěchu představuje společnost světu další průlomový produkt - první vstřikované lyžařské boty Tecnus. Díky tomuto vývoji se značka stala jedním z předních výrobců lyžařské obuvi. Celosvětovou slávu značce přineslo také vítězství jednoho ze slalomářů Maria Matta, který při své vítězné jízdě na zimních olympijských hrách v Soči v roce 2014 použil výrobky s podpisem Tecnica. 

Vysokou kvalitu výrobků Tecnica potvrzují renomované evropské a světové certifikáty, jako je například cena ISPO, která se uděluje společnostem za použití inovativních technologických řešení ve svých výrobcích.  

Kromě lyžařské obuvi nabízí také trekingovou obuv a trailovou obuv pro horské běžce. Dnes je Tecnica jednou z nejprofesionálnějších značek, která nabízí sportovní produkty určené pro lyžaře, sprintery a horské turisty.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget