Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Elektrické koloběžky

Elektrické koloběžky pro děti a dospělé na Sportano.cz

Elektrické koloběžky jsou vynikající zábavou a pro mnoho lidí také dopravním prostředkem. Proto je děti i dospělí používají každý den. V nabídce společnosti Sportano najdete nejlepší elektrické koloběžky pro mladší i starší osoby. Všechny jsou vyráběny výhradně špičkovými výrobci, kteří zaručují kvalitu a trvanlivost.  

Jaký elektrický skútr si vybrat? 

Při výběru elektrické koloběžky pro děti je třeba brát v úvahu především ergonomii a bezpečnost. Tento typ vozidla musí být vhodně přizpůsoben výšce a hmotnosti mladého uživatele a musí mít také určitá omezení. Podle zákona mohou elektrické koloběžky používat děti od 10 let. Pro tuto věkovou skupinu nabízí mnoho výrobců širokou škálu modelů s nízkou hmotností a nízkým profilem, stejně jako dostatečně úzká řídítka pro dosah rukou. Dítě tak může na elektrickou koloběžku správně nasednout a ovládat ji.   

Důležitý je také rychlostní limit. Elektrické koloběžky určené pro děti nesmí jet rychleji než 20 km/h. Je to samozřejmě z bezpečnostních důvodů. Při vyšších rychlostech by mladí lidé mohli mít problémy s ovládáním vozidla. Špičkové značky Sportano také dbají na to, aby elektrické koloběžky měly různé styly a barvy, takže si každá dívka i chlapec může vybrat model podle sebe.  

Při výběru elektrického skútru pro dospělé byste naopak měli zvážit jeho maximální dojezd a maximální rychlost. Špičkové koloběžky jezdí rychlostí od 20 km/h až do více než 70 km/h. V závislosti na kapacitě baterie je dojezd 20 až 70 km. Pokud má být koloběžka často přepravována nebo skladována v bytě ve vyšším patře, je třeba věnovat pozornost její hmotnosti. Elektrické koloběžky pro dospělé se často používají k jízdě po proměnlivém terénu nebo po městě, takže je důležité dostatečné odpružení a silná brzda.   

Nejlepší elektrické koloběžky známých značek

Za zmínku stojí elektrické koloběžky pro děti značky Razor. Mají tichý řetězový motor a jednoduchý systém akcelerace regulovaný přes řídítka. Jsou lehké, ale zároveň mají vysokou maximální nosnost (cca 54,5 kg). Proto jsou ideální i pro starší děti. Uzavřený olověný akumulátor s napětím 24 V vystačí na 40 minut nepřetržité jízdy. Výsuvná opěrka nohou a podnožka poskytují pohodlí při stání.  

Skvělým skútrem pro dospělé je některý z modelů Motus. Je vybaven čtyřmi tlumiči a poskytuje pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. Dva 1300W motory znamenají dojezd až 63 km a maximální rychlost 74 km/h! Moderní displej LCD zobrazuje všechny nejdůležitější parametry.  

Sportano je široký výběr koloběžek pro děti i dospělé od špičkových výrobců. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget