Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Chodící pásy

Běžecké pásy v nabídce obchodu Sportano: začněte trénovat s námi!

Dlouhý běh, klidný běh nebo svižný pochod - ať už preferujete jakoukoli formu kardio tréninku, můžete ji provádět kdykoli a za jakéhokoli počasí doma. Stačí se podívat do kategorie běžeckých pásů na Sportano, kde si můžete vybrat ze široké nabídky špičkových zařízení značek jako Spokey, Bowflex, Kettler, Matrix, Urbogym, Life Fitness, Nautilus nebo ProForm

Elektrické běžecké pásy: pro běh, chůzi, trénink a další účely

Hlavní výhodou tréninku na elektrickém běžeckém pásu je, že můžete měnit úroveň aktivity podle toho, jak jste trénovaní a čeho chcete dosáhnout. Můžete dělat intervaly, krátké běhy nebo delší běhy, napodobovat horský běh, chodit, běhat nebo se zaměřit na formování svalů nohou a hýždí. To umožňují vestavěné tréninkové programy různé intenzity, displej zobrazující nejdůležitější parametry tréninku (např. čas, vzdálenost, míru spálených kalorií, puls, úhel sklonu) a snímače tepové frekvence na rukojetích. 

Běžecký pás je skvělou alternativou k běhu venku, zejména pro začátečníky nebo zaneprázdněné lidi. Nemusíte být závislí na počasí ani na obsazenosti posilovny - můžete si sami zvolit čas a délku cvičení. Používáním běžeckého pásu také chráníte svá chodidla, klouby (hlezenní, kolenní a kyčelní) a páteř před účinky běhu po tvrdém a nerovném povrchu - běžecký pás poskytuje dobré odpružení. 

Pravidelný trénink na běžeckém pásu zlepší vaši kondici, vytrvalost, imunitu, koncentraci a paměť, zlepší fungování dýchacího a kardiovaskulárního systému, čímž sníží riziko srdečních onemocnění, a posílí kosterní a svalový systém. 

Vytrvalostní trénink na tomto stroji je také ideálním způsobem, jak redukovat tělesný tuk a celulitidu (v kombinaci se správnou výživou) nebo pracovat na pěkně tvarované postavě (v kombinaci se silovým tréninkem). 

Jaký běžecký pás zvolit? Přehled nejoblíbenějších modelů elektrických běžeckých pásů

Při výběru běžeckého pásu se zaměřte na některé nejdůležitější parametry, mezi které patří výkon (dobrou volbou je zařízení s konstantním výkonem 2 koňské síly, zkráceně hp nebo HP), rozsahy rychlostí (alespoň 16 km/h), počet tréninkových programů, možnost nastavení úhlu pásu, nosnost (maximální zatížení), možnost sklopení do vzpřímené polohy a přítomnost senzorů pro měření tepové frekvence. Pohodlí a efektivitu tréninku na běžeckém pásu zvýší další vybavení, jako je místo na láhev/lahvičku s vodou, držák na telefon/tablet, vestavěný ventilátor, připojení Bluetooth nebo port USB/AUX.  

Doporučujeme, které modely elektrických běžeckých pásů by vás měly zaujmout v závislosti na tom, co od zařízení očekáváte a zda jej chcete pro domácí použití nebo jako součást vybavení osobního tréninkového studia či posilovny. 

Elektrický běžecký pás Nautilus T626

Až 26 tréninkových programů, maximální rychlost 19,3 km/h, velká plocha pásu s dodatečným odpružením Strike ZoneTM Cushioning, možnost nastavení úhlu sklonu (až 15 %), duální LCD displej a skládací konstrukce jsou hlavními přednostmi elektrického běžeckého pásu Nautilus T626. Kromě toho je tento model vybaven ventilátorem (3 úrovně regulace vzduchu), senzory pro měření pulsu, portem USB a MP3, funkcí Bluetooth a držákem na telefon a láhev. Je ideálním řešením pro ty, kteří hledají spolehlivé a funkční vybavení pro pohodlný a efektivní trénink. 

Běžecký pás UrboGym V680

Běžecký pás UrboGym V680 s rychlostí až 16 km/h, nosností až 140 kg, 3 úrovněmi nastavení úhlu pásu, 12 tréninkovými programy a funkcí Fyzický test (FAT) pro nastavení personalizovaných parametrů (z hlediska pohlaví, věku, hmotnosti a výšky) bude ideálním partnerem pro cvičení bez ohledu na kondici a úroveň trénovanosti. V tomto modelu s tichým chodem a teleskopickým systémem skládání/rozkládání máte k dispozici také pulzní senzory na rukojetích, vestavěné reproduktory, vstup USB a AUX, konzolu s přehledným LCD displejem a transportní kolečka pro snadné přemisťování zařízení.  

Spokey Even elektrický běžecký pás

Elektrický běžecký pás Spokey Even je ideálním řešením pro začátečníky a seniory, stejně jako pro ty, kteří se vracejí k aktivitě po dlouhé pauze nebo vážném zranění. Mohou ji používat osoby s hmotností až 90 kg. Kompaktní konstrukce XPLACE umožňuje tento model složit vertikálně i horizontálně, což bude skvělá volba pro malé prostory - běžecký pás vynesete na trénink a ihned po něm jej odložíte. Rychlost (maximálně 6 km/h) se reguluje pomocí dálkového ovládání. Běžecký pás je tichý (výkon motoru 0,6-1,5 hp) a má displej na předním panelu. Bluetooth a kompatibilní aplikace GFIT vám nabízí spoustu možností cvičení a zajišťuje přesné sledování pokroku.   

Elektrický běžecký pás Kettler Alpha Run 800

Hledáte solidní zařízení pro vybavení kardio zóny vaší posilovny nebo osobního tréninkového studia? Pak je pro vás elektrický běžecký pás Kettler Appha Run 800 tou správnou volbou. Rychlost až 22 km/h, nosnost až 175 kg, nastavení úhlu (až 12 %), 32 tréninkových programů, polstrování Kettler Energy Deck, držák na láhev a smartphone a LCD displej s menu ve 3 jazycích - tyto funkce uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget