• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Ochranné rohože pro zařízení

Výrobky: 9

View as
 1. Ochranná podložka NordicTrack ICEMAT18 černá
  1 944,00 Kč
  1 850,00 Kč
  198 x 98 cm

  1

 2. Ochranná podložka Pure2Improve černá P2I200960
  1 239,00 Kč
  1 111,00 Kč
  200 x 100 x 0.6 cm

  1

 3. Ochranná puzzle podložka Spokey Scrab modrá 921023
  611,00 Kč
  489,00 Kč
  61 x 61 x 1 cm

  1

 4. Podložka pro zařízení Pure2Improve černá P2I200980
  661,00 Kč
  583,00 Kč
  140 x 70 x 0.6 cm

  1

Ochranné podložky pod fitness zařízení - pořiďte si správnou ochranu s obchodem Sportano

Kategorie ochranných rohoží na Sportano.cz je místem s nejlepšími produkty na trhu od značek se zkušenostmi v oboru. Zde najdete podložky, které zvyšují pohodlí při tréninku a účinně chrání podlahu před poškozením, což je důležité zejména v případě, že vlastníte velké množství sportovního vybavení. Při sestavování domácí posilovny vsaďte na kvalitní výrobky z odolných materiálů, které vám zajistí pohodlné používání a budou vám sloužit po mnoho let. Pokud hledáte pevnou podložku, vyberte si ji se Sportanem! 

Ochranné rohože - nezbytné řešení pro majitele fitness zařízení

Ochranná fitness podložka je nezbytnou součástí vybavení vaší domácí (nejen) posilovny. Jeho hlavním úkolem je chránit podlahu před poškozením. Panely, dřevěné podlahy a dokonce i dlaždice se mohou snadno poškodit pod tlakem těžkého vybavení, stejně jako při úderech činkami nebo kettlebelly. Dostatečná tloušťka rohože umožňuje zachovat neporušený povrch podlahy. Nedostatečná ochrana však může vést k nutnosti nákladných oprav podlahy. 

Podložka pod fitness zařízením navíc dokonale tlumí zařízení a zajišťuje jeho stabilitu během cvičení. To přispívá k pohodlnému tréninku. Podložka také eliminuje hluk způsobený zařízením. Navíc se ukazuje jako velmi užitečná, pokud jsou na podlaze nějaké nerovnosti - díky podložce může zařízení stát rovně i na nedokonalém povrchu a jeho kývání nebrání tréninku. Pravděpodobně nepochybujete o tom, že podložka pod cvičební nářadí je pro vaši posilovnu nezbytným vybavením. 

Jak vybrat ochrannou podložku a na co se při nákupu zaměřit?

Fitness podložky se vyrábějí v mnoha různých typech. Proto vám doporučujeme, na co byste měli dbát při výběru vhodného produktu. Nejprve si určete, jaké vybavení chcete na podložku umístit. Záleží na tloušťce zvolené ochrany. U malých strojů, jako jsou stacionární kola, stačí podložky o tloušťce menší než 1 cm. Pokud plánujete zřídit posilovací lavici, vyplatí se zvolit o něco silnější podložku - přibližně 1,5 cm. Tím ochráníte podlahu při pokládání závaží. Pro nejintenzivnější tréninky s těžkými činkami a činkami, které mohou spadnout na zem, zvolte nejsilnější podložky, které mají tloušťku více než 2 cm. 

Podložky na sportovní vybavení lze zakoupit vcelku, ale stále populárnější jsou také podložky na puzzle. Tyto podložky se skládají z malých čtvercových dílků, které jsou spojeny pomocí záložek připomínajících puzzle. Díky tomu můžete velikost podložky přizpůsobit svým potřebám a vytvořit tak rozsáhlou ochranu, jakou potřebujete. V nabídce Sportano najdete jak celé podložky, tak podložky na skládání puzzle. Shromáždili jsme produkty nejlepších značek na trhu, jako jsou například HMS, THORN FIT, Yoga Design Lab nebo WaterRower. Chraňte svou podlahu pomocí Sportano.cz! 

Rozbalit popis Sbalit popis