• Doprava zdarma
 • 30 dnů na vrácení zboží
 • Expedice do 48 h
Nav switch

Enervit

Výrobky: 17

View as
 1. BCAA Enervit aminokyseliny 120 tablet 96300
  632,00 Kč
  474,00 Kč
  120 g

  1

 2. EAA Gymline Kyowa Enervit 10 sáčků citron 90917
  527,00 Kč
  395,00 Kč
  10g x 10 g

  1

Enervit je italská značka, která se od roku 1954 specializuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních doplňků stravy pro sportovce a fyzicky aktivní lidi. První závod společnosti byl založen v malé vesnici Zelbio v provincii Como.  

Společnost Enervit se dlouhodobě věnuje vědě a výzkumu. Doplňky stravy této značky jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých objevů a spolupráce se sportovními týmy a odborníky na výživu.

Značka nabízí širokou škálu produktů, které zahrnují energetické nápoje, energetické gely, tyčinky, prášky pro přípravu nápojů, vitamíny a minerály a také doplňky na podporu svalové regenerace. Každý výrobek Enervit je pečlivě vyvážen tak, aby dodával optimální množství živin a podporoval tělo k co nejlepšímu výkonu.

Společnost Enervit se silně angažuje ve výzkumu a vývoji, aby mohla své výrobky neustále zdokonalovat. Značka disponuje vlastními laboratořemi a týmy vědců, kteří analyzují nejnovější trendy a technologie, aby mohli sportovcům poskytovat inovativní výživová řešení.

Spolupráce s profesionálními sportovci a týmy je klíčovým prvkem strategie značky Enervit. Díky tomu jsou jejich výrobky přizpůsobeny potřebám a požadavkům sportovců a testovány v reálných podmínkách. To umožňuje značce Enervit dodávat účinné produkty, které pomáhají sportovcům dosahovat jejich cílů a posouvat jejich vlastní hranice.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget