Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Tecnifibre

Tecnifibre

Tecnifibre je francouzská značka, jejíž historie sahá až do roku 1979. Tehdy byly vytvořeny první polyuretanové tenisové struny, které se dostaly do specializovaných raket. O pouhých šest let později nabídla společnost Tecnifibre také profesionální napínací stroje, které nadobro změnily přístup k jejich konstrukci. Od té doby se značka postupně rozrostla a stala se jedním z největších výrobců vybavení a příslušenství pro raketové sporty. 

Přelomovým okamžikem pro rozvoj společnosti byl rok 1998, kdy začala spolupracovat s oficiální Francouzskou tenisovou federací. V té době se na turnaji Roland Garros dalších osm let hrálo se specializovanými míči vyráběnými společností Tecnifibre. Tato událost přinesla značce velký úspěch a zajistila jí uznání mezi hráči a fanoušky raketových sportů.  

V roce 2002 značka představila multifilamentní strunu X-One, která se dodnes hojně používá ve sportovním průmyslu. Dnes se tento produkt neustále zdokonaluje a jsou vydávány stále modernější verze. O pouhé dva roky později spatřily světlo světa nové modely tenisových raket: T-Fight a T-Flash, které se staly vlajkovými produkty značky. Společnost využívá moderní technologická řešení, jako jsou Dynacore a Spin Skin 3D, která zvyšují kvalitu výrobku a zajišťují jeho trvanlivost. 

Dnes je společnost Tecnifibre celosvětovým výrobcem raketového sportovního vybavení, které používají renomovaní sportovci po celém světě.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget