Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Reusch

Reusch

Reusch je německá značka založená v roce 1934, která se specializuje na výrobu sportovních rukavic: brankářských, lyžařských a snowboardových. Výrobky této značky se dodávají v různých barevných variantách a velikostech, takže jsou ideální a funkční jak pro dospělé, tak pro nejmenší uživatele.  

Rok 1972 byl pro společnost Reusch klíčovým obdobím vývoje. Tehdy značka uvedla na trh první řadu zimních rukavic, které si rychle podmanily trh a našly si zájem veřejnosti. Krátce poté Reusch spolupracoval se slavným fotbalistou Steppem Mayerem, což vedlo k vývoji technologicky inovativních brankářských rukavic s latexovým povrchem. Tyto události znamenaly milník ve vývoji značky a proslavily ji po celém světě. Dnes je Reusch jednou z nejznámějších společností vyrábějících specializované sportovní rukavice pro zimní sporty a fotbal. Díky svému vysokému postavení na trhu značka neustále udává nové trendy a její výrobky oceňují profesionální i amatérští sportovci. 

Společnost si zakládá na neustálém vývoji, a proto své výrobky neustále zdokonaluje a vydává pouze kolekce, které jsou propracované a vyrobené s důrazem na detail. Kromě toho společnost Reusch používá pokročilé technologie, jako jsou membrány GORE-TEX® a R-TEX® XT a tepelná izolace R-Loft™, které mají přímý vliv na pohodlí. Některé modely rukavic jsou vybaveny speciálními ochrannými prvky, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti a chrání před zraněním.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget