Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Fischer

Fischer

V roce 1924 se Josef Fischer odhodlal k odvážnému kroku a založil vlastní firmu na výrobu lyží pod svým jménem: Fischer. Pod Josefovým vedením prodala společnost půl milionu lyží, ale největšího růstu dosáhla značka pod vedením jeho syna Josefa mladšího, který svými inovativními nápady výrazně rozšířil aktivity a vliv značky. 

V 60. a 70. letech 20. století se značka Fischer specializovala na výrobu běžeckých lyží a stala se tak jedním z předních světových výrobců lyží. V roce 1973 se Fischer navíc rozhodl rozšířit svůj sortiment vysoce kvalitních tenisových raket a uzavřel partnerství s dalšími značkami do společnosti Sport AG 

Nejlepším důkazem kvality značky Fischer je skutečnost, že její výrobky používají profesionální sportovci po celém světě, například nejlepší polští skokani na lyžích. Na zimních olympijských hrách 2013 v Soči získali skandinávští lyžaři používající vybavení Fischer více než 100 medailí.  

V průběhu let si značka Fischer vybudovala své postavení na trhu. Společnost ve svých výrobcích používá moderní technologie, jako jsou Air Tec, Carbon Tech, Full Diagonal Toe a Powerrail, které zvyšují jejich kvalitu a zajišťují vysokou úroveň pohodlí. Dnes je Fischer jedním z největších výrobců lyžařského vybavení, jehož produkty využívají tisíce zákazníků po celém světě. 

Rozbalit popis Sbalit popis