Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

O nás

Sportano je moderní multibrandový obchod, který na jednom místě shromažďuje nejlepší značky a špičkové výrobky téměř ze všech sportovních odvětví.  

Nabízíme nejširší sortiment značkového vybavení pro všechny sportovní fanoušky. Každý – ať už začátečník, nadšenec nebo profesionál – může rychle najít vše, co potřebuje.

Naším posláním je podporovat sportovní životní styl tím, že lidi, kteří začínají se sportovním dobrodružstvím, nakazíme sportovní energií, a také motivovat lidi a pomáhat sportovním nadšencům zlepšovat jejich výkony.  

Věříme, že fyzická aktivita neznamená jen zdravé a zdatné tělo, ale je také životním stylem, koníčkem a zábavou. Podporujeme lidi, aby přijímali sportovní výzvy a překonávali své slabé stránky.  
 
Sportano je mnohem víc než jen tradiční platforma pro elektronický obchod. Jsme zastánci inovací a moderních řešení. Investujeme do nejlepších technologií a systémů. Vyhledáváme a dodáváme výrobky špičkové kvality. To vše umožňuje sportovním nadšencům, začátečníkům i pokročilým sportovcům, adrenalinu chtivým profesionálům i rekreačním sportovcům trénovat a cvičit na mimořádně vysoké úrovni. 

Náš tým se skládá z nejlepších odborníků a expertů na trhu e-commerce, kteří zároveň milují sport a aktivní trávení volného času. Každý den vyhledávají nové vybavení, zajišťují efektivní a vynikající péči o zákazníky, sledují trendy a novinky ve světě sportu, poskytují pomoc a poradenství ve všech fázích nákupu a dělí se o své odborné zkušenosti. Jsou nejlepším týmem na trhu, jehož cílem je poskytovat nejkomplexnější nabídku nejmodernějšího vybavení a příslušenství.   


Právě díky našemu poslání se každý, kdo navštíví Sportano.cz, nakazí sportovní energií a touhou po akci.