• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Turistika

Horská turistika na nejvyšší úrovni s profesionálním oblečením a turistickým vybavením

turistika
Cyklistické oblečení
Cyklistické oblečení
Turistické boty
Turistické boty
Jízdní kola
Jízdní kola
Fitness
Fitness
Turistické a trekingové oblečení
Turistické a trekingové oblečení

Doporučené výrobky

CMP

CMP

Profesionální turistické oblečení ve funkčních střizích pouze od společnosti CMP. Podívejte se na nejnovější nabídky horského oblečení pro tuto sezónu.

Joy in me

Joy in me

Podložky na jógu, legíny a spodní prádlo v nejmódnějších barvách a vzorech. Cvičte stylově s Joy in me.

Doporučené značky

Oblíbené nyní

Zajímavé nabídky

Oblíbené sportovní značky

Sportano.cz - ženský svět sportu na nejvyšší úrovni 

Ať už se věnujete jakémukoli sportu, Sprotano.com vám umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků a spokojenosti z vašeho pokroku. Ať už jste fanouškem skupinových fitness lekcí, nadšeným lyžařem nebo profesionálním hokejistou? Se Sprotano.cz může každý sportovní fanoušek posunout své zážitky na vyšší úroveň.  

Sportano.cz je internetový obchod se sportovním vybavením, obuví a dámským oblečením a doplňky od nejlepších výrobců sportovních potřeb. Tento sportovní obchod s různými značkami umožňuje doplnit potřebné vybavení pro všechny sportovní disciplíny. Chcete se dostat zpět do kondice nebo zvýšit intenzitu své oblíbené fyzické aktivity? Nakupováním na Sportano.pl získáte další motivaci k rozvoji svých vášní. 

Sporty walki

Ve Sportano.cz se vášeň a odhodlání snoubí se znalostmi a zkušenostmi, díky nimž u nás najdete pečlivě vybrané špičkové produkty a odborné poradenství. Zimní sporty, turistika, fitness, jóga, cyklistika, plavání, ale i bojové sporty nebo jízda na koni - každá z těchto disciplín vyžaduje profesionální vybavení a vhodné sportovní oblečení. Všechny tyto prvky se kumulují v jednom prostoru, takže důvěřujte společnosti Sportano a splňte si své sportovní sny!