Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

TriggerPoint

TriggerPoint je značka, která mění život a zaměřuje se na to, aby se lidé mohli hýbat a cítit se lépe. Specializuje se na navrhování a vývoj inovativních masážních nástrojů, které napodobují dotek rukou terapeuta. To umožňuje lidem všech věkových kategorií, velikostí a sportovních schopností, aby se cítili co nejlépe, ať už jsou kdekoli. Společnost TriggerPoint, kterou pohání nadšení pro zlepšování osobní pohody, se stala jedním z lídrů na trhu s domácími masážními pomůckami v oblasti sportu, zdravotnictví i osobní péče.

Společnost věří, že začleněním terapie zvyšující výkonnost do každodenní rutiny může každý zvýšit svůj výkon, urychlit dobu regenerace a předcházet zraněním. Společnost TriggerPoint vyvíjí řadu terapeutických nástrojů, jako jsou masážní válečky přizpůsobené konkrétní anatomii, chladicí válečky pro hlubokou tkáňovou masáž, masážní míčky a terapeutické vodítka.

Zařazením produktů TriggerPoint do každodenní rutiny můžete objevit vnitřní sílu svého těla. Motivací společnosti je pomoci každému udržet si tu nejlepší cestu k regeneraci svalů. Nestačí jen navrhovat výrobky, které neustále inovují trh s fitness a wellness. Společnost TriggerPoint si uvědomuje, že nabídka široké škály personalizovaného vzdělávání poskytuje nástroje potřebné k tomu, abyste se udrželi v pohybu.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget